Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 9 PRO ъпдейт до 13
#26

(2022-11-09, 18:27:50)suffer написа:  1 ъпгрейд на Андроид и 3 на MIUI са обещали
Така е, но е факт, че получаваме 2 андроид с и 3 miui

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари
#27

Добре де, какво се случва с тези ъпдейти! Мой приятел получи вече последния ъпдейт, на мен само това ми излиза... Снимката е отпреди малко!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Домашен телефон с шайба и 2 метра шнур
Цитирай
#28

(2022-11-24, 19:34:20)titanium написа:  Добре де, какво се случва с тези ъпдейти! Мой приятел получи вече последния ъпдейт, на мен само това ми излиза... Снимката е отпреди малко!

И при мен е така. Вчера ми писна да чакам и реших ръчно да инсталирам през MIUI Downloader...нищо не се получи. Незнам какво се случва  Bu
Цитирай
#29

Случва се и това време от време. Вероятно временно е спряно разпространението му заради бъгове.

 
Цитирай
#30

И при мен най-накрая дойде miui 13. На регион Индия съм в момента.

[Изображение: 7008bd8690611a7375cc2ff2aff05d13.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#31

И аз вчера го получих ъпдийта на регион индия. Нямам проблеми с бъгове обаче забелязах че батерията пада по-бързо от преди но дали защото е на едно зареждане след ъпдейта и не се е опнимизирала батерията още нямам идея.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Plamenchooo за това мнение:
  • BlackBone
Цитирай
#32

(2023-01-14, 14:41:02)Plamenchooo написа:  И аз вчера го получих ъпдийта на регион индия. Нямам проблеми с бъгове обаче забелязах че батерията пада по-бързо от преди но дали защото е на едно зареждане след ъпдейта и не се е опнимизирала батерията още нямам идея.
И на мен ми се струва, че пада по-бързо. Тия дни мисля да му набия фабричните настройки. Иначе радва. Моя телефон е зелен и много радва като сложа зеленикав тапет гуугълските приложения вземат от цвета на тапета.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Ще ти се навиди тъпия ъпдейт . След като си ъпдейтнах телефона,който е xiaomi note 9 pro с MIUI 13 ( Android 12) вече нямам никакъв достъп до вътрешното хранилище на телефона. По точно исках да изкопирам един файл от папка download на флашката през OTG кабел и не стана. Как ли не се мъчих. Вързах телефона и директно на компа през USB. Влизам в папката,давам копи на файла и като реша да го запиша на лаптопа ми казва че копирането е невъзможно. Иначе се вижда файла, но нищо не мога да направя с него. Другото което забелязах че приложението което преди записваше файла с настройките на това приложение сега като му кажа запиши по същия начин казва че не може да направи запис. И какво правим в такива ситуации. Някой даде съвет. Да не би да има някакви допълнителни рестрикции Андроид 12 или с ъпдейтването на MIUI 13 да се задействали някакви забрани, които в момента не знам как да ги отключа. Трябва ми постоянно да имам достъп поне до папка download във вътрешното хранилище, не до сд картата. Приложението което в момента ползвам прави записи само там и то папка download. Дано някой ми помогне, ще съм много благодарен.
Цитирай
#34

След ъпдейта някои да е забелязал проблем със звука при плейването на видео. Звука или го няма или тръгва по-късно.
Цитирай
#35

Да и при мен го има проблема със звука.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)