Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Синхронизация снимки от телефон с компютър
#1

Здравейте, връщам се малко 10 години назад с настоящото ми чудене. От много време ползвам дропбокс за да ми изкачат новите снимки и на компютъра  и си беше супер. Ама тези от дропбокс зверски изнагляха последно време и са оставили 2 гигабайта безплатно, и супер агресивно с нотификации и мейли и какво ли не по 5 пъти на ден ми заповядват да си купя план като най евтиния хич не е евтин и е за 2 терабайта от които нямам никаква нужда. 

Та реших защо да не пробвам с гугъл драйв , така и така гугъл ни притежават всичкото инфо на света. Аз бекъп и синк на гугъл не съм разрешавал никога от както имам смартфон но въпреки това в гугъл драйв или фотос повечето ми снимки присъстват. И като включва бекъп , всичките се "ъплоадват" в клауда все едно за пръв път .. мдаа. Инсталирах drive и на десктопа ми , но там има супер малко функционалност и по скоро ми предлага да ми синхронизира снимки от компа към драйва а не от телефона към компа . И имам разни снимки в драйва, някой друг албум, всичко което сега синкна като дадох бекъп и в папката на компа ми излизат само 10-15 файла от мейлите които съм атачвал.. 

Възможно ли е 2022ра година гугъл да няма такава функция да ми синхронизира снимките с компа веднага? И не ме устройва варианта да ми прави зипове я ръчно я автоматично през някакви интервали, безумно е.

Ако наистина гугъл толкова тежко са се провалили в това , препоръчайте нещо като алтернатива на дропбокс със повече място или ако ще се плаща с по разумни планове. 

Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с My Phone Explorer или Folder Sync, дано свършат работа.

 
Цитирай
#3

Аз използвам Mega за декстоп има 30GB безплатни,снимките се синхронизират и на двете устройства.

Huawei P30
Цитирай
#4

(2022-09-04, 09:57:50)devailo написа:  Здравейте, връщам се малко 10 години назад с настоящото ми чудене. От много време ползвам дропбокс за да ми изкачат новите снимки и на компютъра  и си беше супер. Ама тези от дропбокс зверски изнагляха последно време и са оставили 2 гигабайта безплатно, и супер агресивно с нотификации и мейли и какво ли не по 5 пъти на ден ми заповядват да си купя план като най евтиния хич не е евтин и е за 2 терабайта от които нямам никаква нужда. 

Та реших защо да не пробвам с гугъл драйв , така и така гугъл ни притежават всичкото инфо на света. Аз бекъп и синк на гугъл не съм разрешавал никога от както имам смартфон но въпреки това в гугъл драйв или фотос повечето ми снимки присъстват. И като включва бекъп , всичките се "ъплоадват" в клауда все едно за пръв път .. мдаа. Инсталирах drive и на десктопа ми , но там има супер малко функционалност и по скоро ми предлага да ми синхронизира снимки от компа към драйва а не от телефона към компа . И имам разни снимки в драйва, някой друг албум, всичко което сега синкна като дадох бекъп и в папката на компа ми излизат само 10-15 файла от мейлите които съм атачвал.. 

Възможно ли е 2022ра година гугъл да няма такава функция да ми синхронизира снимките с компа веднага? И не ме устройва варианта да ми прави зипове я ръчно я автоматично през някакви интервали, безумно е.

Ако наистина гугъл толкова тежко са се провалили в това , препоръчайте нещо като алтернатива на дропбокс със повече място или ако ще се плаща с по разумни планове. 

Благодаря предварително
Не ти трябва приложение на драйва за десктопа, просто си отваряш пощата и от там управляваш всичко, или отделно само драйва. Имам приложенито на телефона и всичко което е на телефона го имам и на компа. Просто си настройваш приложението на телефона как и кога да ти качва снимките.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

(2022-09-04, 20:02:48)pepy1 написа:  .....просто си отваряш пощата и от там управляваш всичко,....

Имаш в предвид пощата "GMAIL" ли,и как точно става това?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#6

На Gimail,до снимката на профила има квадратче с 9 точки,от там може да се отварят всички приложения на google.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • buci59
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)