Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 500 лв
#1

Здравейте, предстои ми купуване на смартфон от Yettel и искам да ви помоля за помощ, кой според вас е добър избор до 500 лв в брой, след което да плащам по 30-30 и нещо на месец. За мене важните неща са: стабилност в софтуера (по-малко бъгове и т.н.), батерия и процесор.
Цитирай
Аксесоари
#2

Трудно ще отговори някой без да е запознат с ценовите схеми на оператора. Вземането на изплащане предполага покупката на сравнително по скъп апарат. Мога да препоръчам SAMSUNG Galaxy S21 FE. За цената си е най-бързо работещия и добре снимащ SAMSUNG.
Цитирай
#3

(2022-09-06, 13:50:12)Angel написа:  Здравейте, предстои ми купуване на смартфон от Yettel и искам да ви помоля за помощ, кой според вас е добър избор до 500 лв в брой, след което да плащам по 30-30 и нещо на месец.

Поне да беше казал - тези пари общ разход ли са или вноска за апарата?

(2022-09-06, 15:19:05)magic1 написа:  Трудно ще отговори някой без да е запознат с ценовите схеми на оператора. Вземането на изплащане предполага покупката на сравнително по скъп апарат. Мога да препоръчам SAMSUNG Galaxy S21 FE. За цената си е най-бързо работещия и добре снимащ SAMSUNG.

За този апарат - офертите са тук

Пример:
Авансово плащане - 575,00 лв.
План „Тотал+ 20,99“ - 20,99 лв.
Общо на месец - 47,58 лв.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Ще купувам в брой с total 39.99. Toва авансово плащане не мисля, че ще стане, защото съм на сметка от месец.
Цитирай
#5

Може да се заключи темата вече, защото купих Samsung A53
[-] 2 потребители изказват благодарност на Angel за това мнение:
  • jhoro, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)