Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Онлайн поръчка на телефон от Йеттел
#1

Здравейте колеги. 
За първи път поръчвам телефон онлайн и имам няколко въпроса. С триста зора намерих Iphone 13 pro max черен, но само онлайн. Поръчах го по телефона с подновяване на договор утре го очаквам да пристигне в офиса. Въпросите ми са, какво да гледам като взема телефона? Освен кутията дали не е отваряна мисля да проверя набързо имея в сайта на Apple, да не би да е активиран телефона. Не мога да отворя кутията предполагам, а ме притеснява да не би да е връщан и запечатан наново... Въобще като цяло се притеснявам дали не се набутах, въпреки че уж имам 14 дни да се откажа от договора и да върна апарата. В магазините чистосърдечно ме лъжат че нямат черни бройки, само зелени и сини, а човекът с който разговарях от онлайн магазина им ми каза, няма такова нещо имаме си бройки. Друг е въпросът защо не искат да ми продадат или поръчат черен във физическите магазини  Bu

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Няколко телефона съм поръчвал от магазина на Yettel. Винаги са идвали напълно запечатани. Не се притеснявайте. Ако по някаква причнина дойде разопакован ,което не вярвам да стане връщате го веднага. Отворете си пратката пред куриера задължително.

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • justvank0
Цитирай
#3

То като поръчваш онлайн отгоре над телефона пише, ако е разопакован.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • ganchev, justvank0
Цитирай
#4

Благодаря ви ммного. Очаквам го утре вече с нетърпение, дано всичко да е наред. Поразпитах малко и за напред определено това ще ми е опцията. Почти навсякъде се опитваха да ми пробутват зелен и ми казваха, че няма налични черни... или няма налични черни или имаме само зелен и златен, черни няма да има. Като се обадих по телефона, човекът ми каза, че имат пре достатъчно бройки черни и не знае защо колегите му не са искали да поръчат черна бройка. Аз знам ама.. не е това начина да се работи с клиенти, като се опиташ да пробуташ това което ти остава и ако мине номерът.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на justvank0 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#5

Бърз фиидбек. Ако има и други такива параноици като мен... всичко мина перфектно. Дойде куриера, проверихме имея на телефона, разгледах документите, подпис и чао.
Нямаше драми с абонаменти, някой да ме припира за по- висок план и прочие. Определено следващата смяна на план пак ще е по телефона. На този номер на който звъннах ми предложиха дори по добра оферта от тази, която получих на място от уж познат... Единствения минус е, че се чака два три дена за доставка.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 2 потребители изказват благодарност на justvank0 за това мнение:
  • fu4ko, Ivan_Bonev
Цитирай
#6

аз не бих се доверила на оператор за покупка на телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на irinastefanova825 за това мнение:
  • valentyno
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)