Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема 6.1 инча
#1

Сърува ли си S22 или направо да минавам на другия бряг с Айфон 13. Търси се компактен 6 инчов дисплей.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не виждам дилема, може Zenfone 9 или Pixel 6a също. Успех в избора!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#3

От компактните S22 си е топ отвсякъде. И аз бях пред подобна дилема, но я разреших преди десетина дни.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#4

Обаче, S22 не е ли с доволно лоша батерия (до колкото съм чел мнения и видео ревюта)?
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#5

Не, и мен много ме притесняваше това и затова и бях пред дилема де. Но засега не съжалявам въобще 4:30-5:30ч СОТ си изкарва, което за мен си е напълно достатъчно, с уговорката че не играя игри.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#6

4-5ч СОТ за нов телефон е малко,
ама ако ви устройва, значи не е проблем
Толкова правят среден клас с 5000mAh след 2 години ползване
(като нови 9-10ч)
Цитирай
#7

9-10ч е много малко, за Нокиа с фенерче. Сравнявате кон с кокошка. При средния клас чипсетовете са доста по-енергоефективни и отделно, че 5000 мАч е повече от 3700 мАч. 
При С22 се коментират СОТ-ове около 3ч. и затова казах, че не е зле. Всичко е въпрос на лична преценка и нужди, мен около 5ч. СОТ ме задоволяват, разбира се бих искал повече, но държа на по-компактен размер, така че...

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#8

Moto g200 не е с толкова енергоефективен чипсет май
Вярно е че не е с амолед, но...
А 3 часа СОТ ако не е някакъв майтап е гавра
Цитирай
#9

Малък телефон няма как да има прекрасна батерия.
Поне аз не съм срещнал такава досега.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#10

Няма какво да се обърка с един нов Аифон. Получаваш качествена техника, свикваш с някои особености и си го ползваш.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#11

Само не 12 серия, че на всички батериите им са много зле включително и на 12 про макс, 13 и нагореSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)