Анкета: Какво мислите за функцията Dynamic Island в iPhone? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Наистина брилянтно решение
9.30%
4
9.30%
Допадат ми анимациите, но не и ноч/вежда
25.58%
11
25.58%
Чакам нещо подобно да се повяви и на Android
6.98%
3
6.98%
Неудобна функция за голям екран - не всички имат дълги пръсти
4.65%
2
4.65%
Направиха го, но не ме интересува тази екранна функция
13.95%
6
13.95%
Ненужна опция за смартфона
34.88%
15
34.88%
Друго
4.65%
2
4.65%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво мислите за Dynamic Island на Apple?
#26

Вече попаднах на apk което добавя dynamic island. Ако някой се интересува мога да му го пратя. Всичко е на китайски. Не очаквайте чудеса ..

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз намерих Dynamic island
Сега го пробвам.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#28

Дизайнът на DynamicSpot почти копира новата функция на Apple и е подходящ за почти всеки смартфон с Android с предна камера, вградена в дисплея. Инструментът дава достъп до скорошни известия или промени в статуса на телефона чрез плаващ остров в горната част на екрана. Дори и да не се намира в центъра на матрицата, размерът и позицията на "острова" могат да бъдат променени в менюто с настройките на самото устройство след като бъде предоставен пълен достъп на приложението за да може то да функционира правилно.
[Изображение: fbcfed5535cb70275d82c166c363c7ed-L.jpg]
Източник

 
Цитирай
#29

Кефи ме островчето . Реално е по-добре от ноча , НО пак е там ие огромно . Иначе анимациите и функционалностите са супер . Таймер , музика , навигация , фейс ай ди и т.н. ... Скоро ще добавят и livescores от мачове . apple pay и тем подобни . Реално доста функционално са го измислили . Андроида колкото и да искат се доближат до това няма как да стане . Поне функционално никакъв шанс . Визуално може и да го избарат ама само дотам ! Иначе като цяло айфона си е айфон . Може да не е най-доброто откъм някои неща , но пък е доста добър откъм други . Така да го кажем - посредата е . То има ли перфектен смартфон ? Като човек който ползваше над 8 години андроид и след това минах на айфон преди 2 години мога да потвърдя , че айфона е най-доброто устройство което се държи след 2 години употреба . Няма забавяне , забиване , получавам си веднага на момента ъпдейтите ( без чакане месеци наред) , апп съпорта е доста по-добър отколкото андроид и приложенията и устройствата ми вкъщи работят много по-добре с айфона отколкото с андроидите . Липсва ми къстъмизацията от андроид както и да някои неща откъм функционалност , но пък какво да се прави . Няма как да имаме най-доброто и от двата свята . Ама не всеки има същия опит като мене . Помня как 1 месец се чудех на този iOS как липсват някои супер удобни и лесни функции от андроида ама като свикнеш и си промениш навиците на ползване няма проблем . Като цяло не мога да се оплача . Даже сега се чудех да го сменям с 14-ка ама няма смисъл . Върши ми перфектна работа 12-ката . Ще издържа още 1-2 години с нея .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#30

За мен най-големия минус на тоя остров е, че за да го натисна ми трябва и другата ръка.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Инсталирах dynamicSpot да видя за какво става дума. Така и не разбрах великия смисъл от него. Тази информация нали вече я имам в падащото меню и като малки икони в лентата.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#32

Аndroid версията на Dynamic Island вече се използва от 1 млн. души. Потребителите могат да го изтеглят от Google Play, кaто премиум версията включва много допълнителни функции и персонализации.

https://digital.bg/%d0%b0ndroid-%d0%b2%d...-1-%d0%bc/

 
Цитирай
#33

Разгледах един iPhone 14 Pro Max в техно верига и доста ми допада новия "лилав" цвят - много готино изглежда, при това може да бъде ползван и от мъж - не стои женски. Dynamic-а стои много по-добре от notch-а и е полезен, допадна ми. Apple знаят как да направят едно нещо визуално приятно.

Не виждам смисъла обаче да се копира тази екстра в Android - Dynamic Island е решение на проблем при iPhone, който Android няма и не виждам смисъл от него и закопаването на място отгоре "зорлем". Но пък всеки си решава, щом е теглено милион пъти значи има фенове идеята.
Цитирай
#34

Теглено е за да го видят хората,и аз пробвах това и по-назад съм споменал друго, но не видях полза от тази функция и ги махнах.На някой може и да му допадне.Приложенията които имитират интерфейса на Iphone по начало се свалят доста,но за мен андроидския лаунчер си е по-функционален.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • _nib_
Цитирай
#35

Dynamic Island е плод на години дискусии в компанията. Повече за новата разработка научаваме от Алан Дай, вицепрезидент на човешки интерфейс дизайн (Human Interface Design) и Крег Федерихи, ръководител софтуерен инженер.

https://mobilebulgaria.com/news/dynamic-...ne-v-apple

 
Цитирай
#36

Епълски неволи.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#37

Не, че ги защитавам, ама поне мислят , правят нещата както трябва и тогава в един завършен вариант ги пускат. Не всяка година да си бета тестър за 3 бона.
Цитирай
#38

Xiaomi са царете на Beta Testing и изкуството на клонирането. И президента на компанията вероятно не знае всички модели, които компанията излива на година.

https://www.youtube.com/watch?v=AUsw5zTZPzc
na 9:45 battery life ... 14 Plus не е нещо повече от останалите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на magic1 за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#39

Изгледах внимателно клипа, но така и не разбрах какво общо има той с темата за Dynamic Island...

 
Цитирай
#40

Още едно приложение, които дублира начина, по който работи интерактивния панел на Phone 14 Pro и iPhone 14 Pro Max. Ако искате да изпробвате функцията може да тествате Dynamic Island : dynamicBar

 
Цитирай
#41

Как точно се борави с една ръка и тоя айлънд не ми е ясно, явно за всяко нещо ако другата ръка ти е заета ( мръсна, носиш нещо) , трябва да оставиш iphon-я на маса, под за да можеш да натискаш най- отгоре Smile . Скриват нещо софтуерно и уау голям фурор ,а реално никой не се замисля ,че всички тези неща ако са в долната част на екрана ще е 100 пъти по-удобно ..

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#42

Тествах въпросното приложение просто за интерес, но го махнах, не ми допадна много откъм предлаганите функции.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)