Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A53 или Poco x4 pro
#1

Здравейте спрял съм се на тези два модела, може ли да ми кажете кое е по добро или друг във същия ценови клас?
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих се спрял на Poco x4 Pro - заради процесора, по-добри характерестики на камерата, както по-бързото зареждане на батерията.

 
Цитирай
#3

И на двата процесора е от типа "бързай бавно". Оттам и всичко е зле. Аз при избор бих тръгнал минимум от Snapdragon 870.
Цитирай
#4

Покото, както се спомена има по-добър процесор. Като бивш Самсунг фен да кажа, че вече дори евтините китайски телефони, Сонита и Мотороли вадят много по-добри екрани от средна цена Самсунги, че и ми се стори, че по-бързо работеха в магазина като ги тествах.

Направо издивях, че има телефони на цената на моя, на които като им увеличиш яркостта черното си седи черно, а не става сиво като на моя Самсунг. Да не говорим колко crisp е текстът и иконите на другите марки, докато тези на Самсунг са леко някак замазани. На покото само не ми харесва огромното лого отзад, много евтино изглежда лого с такива огромни букви, но ако така и така ще го носиш в кейс все тая. Чакам да дойдат зимните намаления и давам самсунга на майка ми, защото нейният вече сдава багажа, а аз ще си взема Поко, нещо друго китайско или Моторола. Успех!

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
#5

Ползвам А53 от 2 седмици и мога да кажа, че в началото телефона беше тромав, но с течение на времето телефона стана smooth и няма бъгове. Да, случвало се е да има крашове и може би микролагове в първите дни, но нищо сериозно. Камерата е може би най-добрата в този ценови диапазон. Видях Redmi Note 11 Pro 5G в магазина, който е същия като Poco X4 Pro и дисплея ми се стори блед, може би не беше включен режима Vivid. Не знам. Като отварях приложения и скролвах също не ми се стори бърз. Процесорът на Exynos и този Snapdragon са почти същи откъм скорост (дори Exynos 1280 има по-добър резултат в Antutu Benchmark). Батерията е ОК, в момента съм с 41% на 4 ч. и половина SOT. Ползвам basic неща, Facebook, Instragram, Messenger, YouTube, игри не играя. Купих А53, заради батерия и софтуер, кажи какви са твоите приоритети.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)