Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gspace - достъп до приложения изискващи GMS
#1
Wink 

Здравейте,

Повечето от потребителите са запознати с рестрикциите, наложени върху Huawei и по-точно не възможност да се ползват услугите на Google на новите модели смартфони на марката. Е вече мисля, че проблема е окончателно решен посредством едно приложение наречено Gspace  Exclamation 
То ни дава възможност да използваме приложения изискващи GMS (Google Mobile Services) или на по-разбираем език ви дава достъп до Google Play магазина и да си инсталирате работещи приложения на Google.
Налично е в магазина на Huawei – AppGallery и има максимално опростен интерфейс и е лесно за ползване от всеки потребител.
Приложението ви дава достъп до Google Play Store и възможност да сваляте приложения от там.
От скоро има и иконка на Google Play, която ви дава достъп до магазина. Логвате се с гмейла ви. 
Ето нагледно какво представлява: 
   


След като вашето приложение (например Gmail) се свали, задържате на него, натискате върху “Create Shortcut” и то се появява на началния ви екран.
           

Аз активно ползвам google Sheets и до сега не съм имал проблеми.
Gspace работи на всички устройства на Huawei с HMS (Huawei Mobile Services).
Препоръчвам Gspace да се ползва само за приложенията изскващи гугълските услуги.
За другите приложения (пр. социални мрежи, навигации, банкови приложения и др.) да се ползва Appgallery или Petal Search.
Също така искам да ви дам един жокер – Youtube Vanced е наличен в Appgallery, намира се като напишете – YT и е с доста по-лесна инсталация от нормално.
   
Ще се радвам да заформим някаква дискусия относно HMS, Gspace и като цяло устройствата на Huawei.
Надявам се да съм ви бил полезен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Igo навигацията не тръгва.Не иска да сваля картите,а съм я купил. Вансед си го свалям от сайта.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#3

Ползвам го само заради едно приложение за онлайн банкиране на конкретна банка. Следя го от поне две години и така и не оправиха някой богове. Например пуш съобщенията . Докато Tuya е отворена всичко е ОК , получават се нормално. Затвориш ли я обаче всичко умира. Дадени са всички разрешения на Gspace и е спряна оптимизацията на батерията. Наскоро пуснаха Smart Life в галерито и пренастроих всичко към него.
На 99% това което ти трябва се намира в APKPure (и подобните ) или в галерито.
Цитирай
#4

Не мога да го накарам като получа емайл (gmail аппа) да ми идва известие. Google keep също не ме известява. Някой с идея?
Цитирай
#5

При мен се получава това, когато дълто време не съм го зареждал телефона през нощта. За да си направи месечните синхронизации, трябва да е включен на зарядно поне 4 часа и на WiFi , а аз го зареждам пред деня и ми се зарежда бързо. Съответно като не се синхронизира спира да праща известия. Чак тогава се сещам да го включа да се зарежда през нощта, и се оправя след това.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#6

и при мен е същата работа с известията от Gspace,дайте съвет как да получаваме известия постоянно,да нямаме проблем с известията.
Поздрави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)