Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola edge 30 neo - мнения?
#1

Добър ден,

Загледам го тоя телефон - Motorola Edge 30 Neo и се чудя някой от тук пишещите случайно да го е закупил и да имам мнение по следните две точки:

  • качеството на камерата как е?
  • батерията как се справя (SoT)?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2022-09-21, 17:30:41)imthedevil написа:  Добър ден,

Загледам го тоя телефон - Motorola Edge 30 Neo и се чудя някой от тук пишещите случайно да го е закупил и да имам мнение по следните две точки:

  • качеството на камерата как е?
  • батерията как се справя (SoT)?

Не съм имал досег с телефона, но обективно погледнато не е особено добър избор. Доста висока цена за това, което предлага, не се отличава с много. Не очаквай чудеса от камерата, едва ли ще снима по-добре от масовката Poco, Redmi, Xiaomi, Realmе и евтини Samsung-и с този сензор. Капацитетът на батерията малее, a за тези пари има телефони с по-мощни процесори.
Ако държиш да е Мото - Edge 30 е на по-ниска цена с по-добър чипсет, дисплей и камери, същата батерия. Субективно с по-добър дизайн. 
Galaxy A53 e значително по-евтин, с по-добра водозащита, (уж) по-добър чипсет, по-добър дисплей, значително по-голяма батерия, (уж) по-добра софтуерна поддръжка. 
Pixel 6a в момента е 400 евро от немския Амазон.
Цитирай
#3

Чарът на телефона е в сравнително компактните размери и P-OLED матрицата на екрана. За съжаление, заради тях са пожертвали доста други неща. Честно казано ми се виждат множко 849 лева за съвкупността от характеристиките, които предлага модела.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#4

Цената е меко казано надута. За много по-малко пари има читави телефони. Аз бих погледнал Норд 2, А52с, някое Реалми, Хонор ако щеш или както са ти писали някоя друга Моторола
Цитирай
#5

(2022-09-21, 22:00:28)valkov2 написа:  Чарът на телефона е в сравнително компактните размери и P-OLED матрицата на екрана. За съжаление, заради тях са пожертвали доста други неща. Честно казано ми се виждат множко 849 лева за съвкупността от характеристиките, които предлага модела.

Точн0 - компактните размери и P-OLED

Все по-често не мога си намеря слушалка до 72мм широчина Sad

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#6

Ако ти харесва вземи си го, какво толкова?
Нов модел, ще работи, всичко е еднакво вече така или иначе.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#7

Ами взех го и.. струва си Smile

Един от малкото актуални слушалки събиращи се в ръката, така че да се работи с удобство.

Бърза и здрава батерия, супер цветове и звук.
AnTuTu: 380818 (v9) е предостатъчно а и поизчистения софт си казва вероятно..
И все пак ме кефят дребни пинизи и упътвания, които съветва чичо Гошо Wink

Сега се заглеждам и по други двама Мото, които са все така вталени (под 72мм)
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...one2=10119

Поздрави!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
[-] 1 потребител изказва благодарност на doxr за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#8

Купих лилавия за щерката, която е на 11
Не очаквах, да намеря компактен модел, който да е с размерите нейния Honor 10 lite
Сивия в момента при румънците е около 520лв. Заради лилавия цвят и затова, че щерката не искаше да чака го взехме от технополис за 600лв. Телефонът е компактен и много красив. 8GB Ram, добър екран и що годе приличен проц. Камерата е средняшка. На моя G100 е по-добра
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)