Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S21 FE нямам 3G за интернет на Vivacom
#1

Здрасти група,
Телефонът ми е с 2 карти - А1 и Вива. На А1 всичко ми работи - от 2g до 5G + volte и т.н., ОБАЧЕ 
При вивата ми липсва 3G интернет!

Някой с Виваком и същото у-во може ли да заключи твърдо на 3G и да ми каже какъв е бил резултата след интернет брауз?

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

От любопитство, каква е идеята на упражнението?

iPhone 14 Pro
Цитирай
#3

(2022-09-28, 12:55:54)Константинов написа:  От любопитство, каква е идеята на упражнението?
Може да иска да го полва на 3G (примерно аз съм на 3G, и то минах на него преди малко повече от 2 години и ми е достатъчно - не ми хаби батерията).
Цитирай
#4

по принцип 3G ще бъде изключвано поетапно от операторите. Може вече да са зпочнали.

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#5

На мен си работи на друго устройство.Предполагам,ако го спират ще е за всички независимо от устройството.На предплатена карта съм,ако има значение.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#6

(2022-09-28, 13:10:01)imthedevil написа:  Може да иска да го полва на 3G (примерно аз съм на 3G, и то минах на него преди малко повече от 2 години и ми е достатъчно - не ми хаби батерията).
Примерно, да.


Добре де, идеята ми беше някой ако има като моя телефон, само да пробва.
Вече съм го ескалирал към 123 на Виваком и да видим, ако има нещо ще пиша.

Добре,
Моя грешка. Понеже съм със служителска карта, от технч. поддръжка ми казаха, че трябва да съм с друг APN - staff.vivacom...
Това ми беше проблема!
Така че, темата не е за тук и направо за триене.

Вече и на виваком всико си работи!
[-] 1 потребител изказва благодарност на mi1987 за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)