Анкета: Коя версия притежавате - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Xiaomi watch s1
47.62%
10
47.62%
Xiaomi watch s1 active
52.38%
11
52.38%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб на притежателите на S1 / S1 Active
#1

Броим се, хвалим се и не задаваме въпроси за проблеми - за тях се пускат нови теми
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • vanboy
Цитирай
Аксесоари
#2

Да се похваля и аз Smile
От 2 дена съм с s1 - сребристият и часовника поне за мен е супер. Стои много елегантно, има страхотни функции. В момента е на хубава цена в Технополис - 339лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на VesCo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#3

И аз съм притежател на S1-черния. Не съм имал никакви проблеми с него откакто съм го закупил. С него работя-авто-електротехник съм. Бъркам къде ли не из автомобилите и той е на ръката ми... Е, понякога го свалям! Smile Функцията "raise to wake" не ми харесва особено много. Искам, като погледна и веднага да видя часа, а не да си мърдам ръката и то-понякога по два пъти докато светне... Използвам скинове с "always on display" и то със стрелки, понеже стандартния с цифри не ми допада. Яркостта ми е на 2 , но не автоматична, защото при автоматична яркост "always on display" остава постоянно с осветеността, на която е бил часовника преди да заспи. Та тъй...радвам му се ,а и издържа близо седмица без заряд, освен това понякога го ползвам за разговори-и с тях чудесно се справя. Smile

Galaxy s23 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на vanboy за това мнение:
  • KenLii, suffer
Цитирай
#4

Аз съм със S1  от 5 дни . За момента съм доволен особенно от безконтактното плащане. С кожената каишка си прилича почти като нормален часовник , но пък ме притеснява че ако я мокря повече може да се прецака, но ще видим с времето. Малко ме дразни , че често иска пин , но ми се струва че е нещо от донастройване.

Xiaomi S1, Xiaomi Redmi Note 9
Цитирай
#5

Рестарти и сваляне на часовника. Няма за какво друго да иска освен ако не си активирал някое заключване през някакво време
Цитирай
#6

От няколко дни съм със сивия S1. Доволен съм, дисплеят е ярък и красив, батерията се държи доста добре имайки предвид, че още го разучавам и ръчкам постоянно. С кафявата каишка е много красив. Функцията "Cover to sleep" е много забавна Big Grin
[-] 3 потребители изказват благодарност на nzim за това мнение:
  • nunevi, suffer, vanboy
Цитирай
#7

От 22.11.22г. съм собственик на S 1 и съм много доволен от придобивката за 299лв. от "Технополис" . Много полезен часовник за пенсионери през зимата, като приключат с агрофитнеса. Измерва пулс, сатурация и т.н. Не разбрах само WIFI за какво мога да ползвам. Като се залежа с тези мачове и спорт по телевизията ми напомня, че трябва да се движа. Инсталирах My Tuner на телефона и часовника, слушам през телевизора и командвам през телефона. Проблем е, че няма български език. За разговори е супер през часовника. Ако търся телефона, в обхвата на десетина метра, чрез притурката ми обажда къде съм го оставил. Ограничен от 5 притурки, които видях. Надявам се, че след ъпдейт ще сложат български и разширят възможностите за инсталиране на работни приложения.
[-] 3 потребители изказват благодарност на nunevi за това мнение:
  • KenLii, suffer, vanboy
Цитирай
#8

На този етап WiFi май е само, ако искаш да синхронизираш часовника с приложението, но телефона не е в теб.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nunevi
Цитирай
#9

При мен изчезнаха 2 от приложенията. Останаха: Noted, My Tuner и NumPuzzle.
Цитирай
#10

Да. Видях и аз че само три има. Сега покрай новия модел може да готвят някакви промени
Цитирай
#11

Да се запиша и аз с един S1 Active от Amazon.de.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 2 потребители изказват благодарност на siebel за това мнение:
  • nunevi, suffer
Цитирай
#12

Хареса ми, че може да поставиш снимка на някои от приложените циферблати.
Не знам, може ли да се изтрие Activity на часовника ?
Цитирай
#13

Kaкво имаш предвид под да се изтрие Активити?
Цитирай
#14

.jpg s1 sport.jpg Размер: 50.5 KB  Сваляния: 205
Тук е статистиката на активността/снимката е от спортния модел/.
Цитирай
#15

Не съм видял да има опция за редакция на менюто
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • nunevi
Цитирай
#16

Аз от 3 месеца съм с с1 актив. Нямам оплаквания, освен че понякога се разкача от телефона ми, който е ноут 9 про. Не мога да активирам плащането от него , обаче нещо...

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#17

Трябва Curve Иначе няма да стане.
И е добре да намериш познат с реферален линк, за да вземете по 5 лири, иначе десетте лева за картата ще са напразно изгубени Smile
В смисъл - супер удобно е да я имаш, защото можеш да теглиш с нея безплатно от банкомат до.. 200 английски лири, но защо да даваш пари, без да има възвръщаемост?
Цитирай
#18

Айде, и аз с един актив. Исках С1, но нямаше в Техномаркет, откъдето можех да го взема с преференция.
Направих някаква настройка и не ми известява, когато телефона звъни, само като имам съобщения. Днес с това ще се боря.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Galika за това мнение:
  • suffer, vanboy
Цитирай
#19

Kaжи, ако закъсаш. Имам двама колеги със S1 Active И ще мога да видя какво са правили.
С Xiaomi телефони са, ако има значение
Цитирай
#20

Как мога да калибрирам компаса на С1 актив, че не показва вярно?

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pa6kyl за това мнение:
  • milstan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)