Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да подкарам ЕОН бокс с VPN v Kanada
#1

Здравейте на всички,търсих дали ще намеря подобен проблем тук преди да пусна темата но не намерих ,та да си кажа мъката и проблема и ако се намери някой,който да ми свърши работа ще съм много ама много благодарна.
Та преди година взехме ЕОН тв от бг с договор към Виваком с уговорката и уверението на вивакомските "специялисти" че ще работи отвъд океана.....Ми не не работи.Проблема е следния,включихме кутията тук,вързахме я с интернета,тъй като разбрах че безжичната връзка е заключена фабрично.Както й да е тръгна ненадейно веднъж благодарение на  Veepn апликацията,но след това заби и край.Мобилното приложение работи с ВПН,но на телефона,когато обаче искам да го каствам на еон тв устройството установявам,че поради някаква причина това нещо си изключва интернет връзката и не е активно.Така пробвах до момента ребуут,рестор,купих абонамент на друг впн,опитах се да отключа   WIFI s bootmapper i една друга програма,който варянт гледах тук но не успях да кача АПК файла,просто защото не съм все още толкова на вътре може би и успях да сваля нужния файл на компютъра,който е уиндоус за да я кача на флашка и от на еон бокса.както и да е,пробвах да вържа проклетото нещо през рутера към 2.4   мрежата и на 5.0 мрежата....пак не става,в момента в който вържа впн програмата да работи,изключва нета и забравяш.
Телевизора ни е Елджи 7 ма серия мисля или 8ма,смарт е ,работи с безжичната мрежа без проблем,софтуера му е малко старичък и мисля че андроида му е джелибийн,но не съм на 100% сигурна.
Бих искала да знам какви са ми опцийте от тук на татък,как по дяволите да го подкарам това нещо тук в Канада,все си мисля че след като апликацията на телефона,компютъра и таблета работи с минаване през впн би следвало и кутията да може да работи,но незнайно защо не тръгва.Виждам съдържанието на програмите,всичко....но като включа програма ми дава грешка 300 и емблема за локация.
Извинявам се за воднистата тема,но понякога си трябва повечко инфо за да се установи проблема.
Хубава вечер,ден,нощ на всички
Цитирай
Аксесоари
#2

Vpn чупи връзката. Няма как да кастваш през впн. Настрой впн на самия бокс и може да тръгне кастването, ама пак на телефона не трябва да има впн, когато кастваш.
Иначе при мен бокса работи в чужбина без впн. Аз го ползвам така извън България.

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)