Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ! А71 НЕработещ микрофон?
#1

Здравейте!
Някои от микрофоните не работи и не знам защо..проблема е че когато разговарям по телефона ме чуват също така когато говоря чрез google и клавиатурата пише вместо мен микрофона не работи. Когато направя диагностика на телефона ми изписва че микрофона изисква разрешение търсих къде ли не в настройките но не мога да го оправя. Микрофона също така не работи когато записвам чрез диктофон. 
Някой ако може да помогне ще съм много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Би трябвало да сте с Андроид 12 и OneUI 4.1, нали? Проверете в настройки-поверителност-достъп до микрофона. Или пишете в търсачката "микрофон". 🙂

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#3

(2022-10-05, 13:21:36)pecaata написа:  Би трябвало да сте с Андроид 12 и OneUI 4.1, нали? Проверете в настройки-поверителност-достъп до микрофона. Или пишете в търсачката "микрофон". 🙂

Всичко съм проверил от настройките но все така не работи. Иначе да андроид 12 и OneUI 4.1 е телефона. 

Huawei P20 Pro
Xiaomi MI 10T Pro
Samsung A52s
Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black
Цитирай
#4

В самите приложения, има ли дадено разрешение?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#5

Не няма за съжаление

Huawei P20 Pro
Xiaomi MI 10T Pro
Samsung A52s
Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black
Цитирай
#6

Трябва в настройки-приложения да се даде разрешение на дадените приложения да имат достъп до микрофона.Виж разрешения,ако не виждаш микрофон,виж горе(или може при вас да е на друго място-аз ползвам друга марка)точки,и виж всички разрешения,и намери микрофон,или поверителност,мениджър на разрешенията,на кои е дадено и на кои е отказано,иначе няма да стане.

Huawei P30
Цитирай
#7

(2022-10-10, 18:31:27)shmatka88 написа:  Не няма за съжаление

Дайте разрешение и ще стане работата. Без него няма да включи микрофона.

Samsung Galaxy   A54 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на pecaata за това мнение:
  • shmatka88
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)