Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12T/12T Pro - Лични впечатления и коментари
#26

При измамниците от emag има 12t pro 256, 8 за около 1299лв.
Цитирай
Аксесоари
#27

Е що да са измамници, всеки си предлага цената пък кой ще купи си е негов проблем...
Цитирай
#28

(2022-11-18, 08:05:45)Ivanov_1994 написа:  Е що да са измамници, всеки си предлага цената пък кой ще купи си е негов проблем...

Защото всички цени или са много слабо намалени, или силно завишени преди намалението. Цитирам Самсунг с22 256gb, който преди този прословут ден беше 1429лв, днес е 1599лв и намален на 1280лв. Вярно има намаление, но мега странно обявени цени и отстъпки.
Цитирай
#29

Не са странни. В Technopolis Xiaomi 12 го взехме на жената за 1099 лв. , докато в момента някъде е 1199 лв. намален от 1299 лв. Понякога има момента промоция, която е за даден период от стандартната цена и после се връща на стандартна, при което следва намаление на черен петък.

Никой не ви лъже, нормални са тези аномалии. Точно така са си цените.
Цитирай
#30

12T pro max много ли е зле със звука ?
Цитирай
#31

Чух го на живо. Не са зле, на нивото на 11T Pro са. Не очаквайте кой знае какво, ама добре си свири. Няма бас, както е при Samsung. Иначе много красиво изкарва определени тонове - пианото например звучи много интересно, Dolby има за настройки. Басове обаче няма.

Абе да чуеш , че ти звънят става. Кой слуша музика на колоната на телефон...
Цитирай
#32

(2022-11-18, 13:27:46)Ivanov_1994 написа:  Чух го на живо. Не са зле, на нивото на 11T Pro са. Не очаквайте кой знае какво, ама добре си свири. Няма бас, както е при Samsung. Иначе много красиво изкарва определени тонове - пианото например звучи много интересно, Dolby има за настройки. Басове обаче няма.

Абе да чуеш , че ти звънят става. Кой слуша музика на колоната на телефон...

Точно това ме интересува дали ще може да се чува ,че звъни  Yikes
Цитирай
#33

Чува се Wink
Цитирай
#34

Скоро чакаме miui 14 за нашите 12т про. От първите ще сме.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#35

аха, чакаме Smile

Sent from my 22081212UG using Tapatalk
Цитирай
#36

От информацията за Xiaomi 12T Pro - "To power scenes under the most extreme low light conditions, turn on Ultra Night Video."
Въпросът ми е - къде се включва тази опция?
Споменават я и в Про режима за видеото.
Благодаря!
Цитирай
#37

Момци вече мисля да пенсионирам моя верен ми8. Та оглеждам се по 12т про но имам един-два въпроса.
Как е от към загряване при употреба/игри.
Как е звука от камерата, някой ако може да запише клипче с музика с повечко бас и после на слушалки/колони чува ли се баса или се чува гаден шум?
Как са стерео говорителите?
Цитирай
#38

(2022-12-08, 23:17:03)TiL написа:  Момци вече мисля да пенсионирам моя верен ми8.
Как е звука от камерата,

Момко, очаквай "качество" колкото за 96кбпс.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#39

Здравейте, 

Колеги, които имате 12т про, ще се радвам да споделите някакви реални ваши впечатления от телефона. Как се представя, камерата как е, какво ви допада, какво не и т.н. Все още не съм сменил телефона и определено май съм се насочил на тук, но все още имам резерви към Шаоми и не съм напълно решен. Ревюта, клипчета, сравнения и т.н. съм изгледал много, но ми е интересно да чуя и реални отзиви. 

Поздрави,

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#40

(2022-12-15, 13:30:39)Enzo написа:  Здравейте, 

Колеги, които имате 12т про, ще се радвам да споделите някакви реални ваши впечатления от телефона. Как се представя, камерата как е, какво ви допада, какво не и т.н. Все още не съм сменил телефона и определено май съм се насочил на тук, но все още имам резерви към Шаоми и не съм напълно решен. Ревюта, клипчета, сравнения и т.н. съм изгледал много, но ми е интересно да чуя и реални отзиви. 

Поздрави,

Края на седмицата го взимам и ще ти кажа!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stanislav96 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#41

(2022-12-21, 15:48:39)Stanislav96 написа:  Края на седмицата го взимам и ще ти кажа!

Много съм любопитен да прочета отзив за телефона...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#42

(2022-12-30, 17:29:46)iwan33 написа:  Много съм любопитен да прочета отзив за телефона...

Телефон като телефон. Зареждасе сравнително бързо за около 25 мин ако не му е включено турбо зареждането, с него за 19 мин. Държи батерията около 12 часа на маскимално натоварване даже и по малко. Ако не го ръчкаш нон стоп съм стигъл и до 4 дена ама е това е зор.Камерата снима добре. Малко е преувеличено с тези 200мп , иначе една снимка е около 80-100мв. Имам го от 2 месеца. Звука е добре е не очаквай да свири като колонка и да вади най якия бас- та това си е теелфон. Дисплея е на автоматични херзи -60-120 ама разлика не усещам. Процесора съм го сложил на баланс, не ми е циклил за сега. А и не виждам смисъл да е на макс като неможеш да го натовариш. Не загрява при снимане на видео 4к 60 кадъра продължително. С една дума става не е лошо телефончето. Малко е смях с тези 8 широко и 2 макро камери на фона на 200мп. Пръстовия отпечатък работи коректно. Тъпото е че го пуснаха с андроид 12 при положение че има вече 13 и му изядоха една актуализация.
Ако те интересува нещо конкретно питай.

Samsung S23 Ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliano9885 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#43

(2022-12-30, 17:29:46)iwan33 написа:  Много съм любопитен да прочета отзив за телефона...
На 4PDA има доста мнения за 12T Pro - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#44

(2022-12-30, 20:03:04)iliano9885 написа:  ...Държи батерията около 12 часа на маскимално натоварване...
...Камерата снима добре....

Имате предвид, че ако го сваля сутринта в 7h от зарядното, вечерта до 19h батерията вече ще е на нула, така ли?
Как се справя камерата при увеличение? Можете ли да качите някъде снимки съответно х1, х5 и х10, ще ми се да ги видя в оригинал? 
В момента съм с Huawei P30 Pro, телефона все още е перфектен по отношение и на батерията и на камерата, просто ми се ще да го заменя за по-нов и се заглеждам именно към 12t Pro...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#45

От няколко дни ползвам 12Т Pro, доста добър е телефона.
Имам едно питане - някой знае ли как да махна иконка на NFC,тази горе в ляво до часовника?


Цитирай
#46

Дърпате щората и изключвате NFS.
Цитирай
#47

(2023-01-19, 12:39:06)joni81 написа:  От няколко дни ползвам 12Т Pro, доста добър е телефона.
Имам едно питане - някой знае ли как да махна иконка на NFC,тази горе в ляво до часовника?

adb shell settings put secure icon_blacklist nfc
Цитирай
#48

В А1 са пуснали 12Т с безжични слушалки.
Цитирай
#49

Имам два дребни, но много досадни проблема с 12t Pro. Първият е, че телефона не иска да се свързва автоматично към вече запаметени WiFi и Bluetooth мрежи. Дадени са всички разрешения, не е в някакъв енергоспестяващ режим, паролите са коректни и въпреки това трябва всеки път да влизам в съответното меню и да потвърждавам връзката, иначе телефона си работи на мобилен интернет. Вторият проблем е с Месинджър. При ново съобщение няма никаква реакция на телефона, трябва да вляза в приложението и чак тогава става ясно, че имам съобщение. Пак са дадени всички разрешения и пак няма енергоспестяващ режим. Имате ли някакви идеи как бих могъл да реша проблема?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#50

За първия проблем, в настройките на телефона има опция за ресет на мрежовите настройки
За втория - Автостарт, махане ограниченията за батерията и като последна стъпка - заключване в рам-та
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • iwan33
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)