Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 4 или Garmin Venu 2 Plus
#1

Здравейте. След два неуспешни опита да се разбера с Apple watch 6 и в последствие 7 пак съм в търсене на смарт часовник. 
Спрял съм се на тези два модела. Няма да се изпозлват толкова за спорт и заради това няма смисъл да се спирам на Garmin Fenix 7, Epix Apple watch Ultra. Запален съм по храненето, фастинг и тракинг и ми трябва по- скоро пасивен тракинг вместо нещо свързано с тренировки. Много държа на Amoled дисплея. По- големият ми проблем е че нищо не ми харесва. Garmin-a е с тънка каишка 20мм... което ме дразни, Amazfit- а ми идва китайски, но като изключим тези подробности можете ли да ме ориентирате кой е по- добър от към тракинг. Не съм изпозлва нищо друго освен Apple watch и съм малко бос в темата. Amazfit е с по голям дисплей, което ми е плюс пред гармина също.
Накратко ще взема този, който е с по- добър тракинг независимо дали ме дразни нещо малко.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не си си купил,ще кажа моето мнение защото съм имал и двата т.е сега съм с Амейзфита,Гармина е по-добър,но е малък и много семпъл.
Цитирай
#3

В момента съм с Amazfit GTR 3 PRO и много се колебая дали да го сменя с Garmin venu 2 plus. Изгледах много ревюта. Не мога да разбера обаче колко държи батерията при нормално ползване - часовник, малко тренировки без GPS, съобщения, кратки разговори от време на време... Производителя дава 9 дни, но знаем, че обикновенно е по-малко. Някой има ли наблюдения?
Цитирай
#4

Garmin venu 2 plus, с всичко включено + always on display 3 дни спокойно. Много зависи и какъв екран си избрал, някои харчат повече енергия. Ако имаш въпроси питай. Между другото продавам часовника на няма и два месеца много изгодно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zaharyg за това мнение:
  • jgadjev
Цитирай
#5

Добре. Писах на лично.
Цитирай
#6

В крайна сметка съм с гармина от няколко месеца. При мен батерията държи точно седмица с изключен Pulse on през деня и измерване само вечер. С включен е около 4, 5 дена.
Страшно доволен съм от часовника. Наистина е леко малък, но не е и ниниатюрен. Определено Fenix 7 е с много по- голяма каса, но той вече е с друго предназначение и на мен не ми трябва.
Определено не съжалявам за избора. Сложих му кожена каишка и е перфектният спортен часовник за носене с риса и по официални дрехи (заради работа).

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)