Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel Watch на Google - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: google-pixel-watch-marketing-material-an...-large.jpg]
Pixel Watch е направен от неръждаема стомана, а дисплеят е защитен със закаленото стъкло Corning Gorilla Glass 5. Базира се на чипа Samsung Exynos 9110, който се използва и в Samsung Galaxy Watch 3. Той работи съвместно с копроцесора Cortex M33, който се използва за интелигентно управление на консумацията. Налични са 2 GB оперативна памет. Моделът работи под управлението на операционната система Wear OS 3.5 и има съвсем друг потребителски интерфейс в сравнение с моделите на Samsung със същата Wear OS. Pixel Watch поддържа  Bluetooth 5.0, LTE, Wi-Fi, има и NFC модул за безконтактно разплащане. Налични са още компас, GPS, сензор за сърдечния ритъм, допълнителен универсален сензор, акселерометър и жироскоп. Устройство има микрофон и говорител, с помощта на които могат да се водят телефонни разговори и да се използва Google Assistant. Смарт часовниците Pixel Watch имат бързо зареждане чрез USB Type-C кабел, като зареждането до 50% става за половин час, а пълното зареждане отнема около 80 минути. Използва се акумулаторна батерия с капацитет 294 mAh, която осигурява до 24 часа непрекъсната работа с едно зареждане.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kerenski, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

Добра новина за тези, които обмислят как да закупят продукцията на Google оттук. Отскоро всички предложения на бранда, включително и Pixel Watch, могат вече да бъдат поръчани от официалния Google Store в Amazon.de.

 
Цитирай
#3

Понеже не го виждам като устройство, което се поддържа от нашите оператори, в България работи ли eSIM на Pixel Watch LTE варианта?
Цитирай
#4

(2023-09-26, 17:20:02)Eustace написа:  Понеже не го виждам като устройство, което се поддържа от нашите оператори, в България работи ли eSIM на Pixel Watch LTE варианта?
Работи без проблемно с A1. Но има лека гимнастика с активирането на eSIM-a. За да се появи менюто за зареждане на карта трябва в телефона да сложиш сим от страна, която се подържа (примерно Vodafon DE или UK). Веднъж заредена българската eSIM тя си остава в часовника и си работи чудесно.Не се изтрива дори и при ресет на самия часовник (трябва изрично да се окаже, че искаш да изтриеш SIMa)

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk

Google Pixel 7
[-] 1 потребител изказва благодарност на bhayduko за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#5

Здравейте. Часовника ме предаде и сега се оглеждам за нов. Имам Пиксел 6 и се чудя дали да не взема Пиксел часовник. Интересува ме колко държи батерията с LTE и WI FI. Стария ми държеше 10 дена , дано пиксела държи поне седмица. Въобще заслужава ли си от към качество или да търся друг бранд
Цитирай
#6

Няма как wear os часовник да държи 7 дена. Макс 2-3, като пиксела едва ли ще докара 3. По-скоро 1-2
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • emzo, greenandroid, sapiora
Цитирай
#7

Благодаря. Ще бягам далече от него. Важно ми е да държи батерията поне седем дена.
Цитирай
#8

(2024-01-15, 13:30:09)aco2727 написа:   ..Важно ми е да държи батерията поне седем дена.
Мисля, че не е разумно да се избира смарт часовник единствено и само по неговата автономност. Този параметър трябва да се взима в съвкупност както с другите технически характеристики на устройството, така и с неговите функции. Иначе по въпроса: Huawei Watch GT 4 или Xiaomi Watch S1 Pro имат заявена автономност до 14 дни, насочи се към тях.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#9

(2024-01-15, 11:37:05)aco2727 написа:  Здравейте. Часовника ме предаде и сега се оглеждам за нов. Имам Пиксел 6 и се чудя дали да не взема Пиксел часовник. Интересува ме колко държи батерията с LTE и WI FI. Стария ми държеше 10 дена , дано пиксела държи поне седмица. Въобще заслужава ли си от към качество или да търся друг бранд

Кой е бил този часовник с LTE и WiFi, който издържа 10 дни?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#10

Аз не казвам че стария ми часовник е бил с ЛТЕ и е издържал 10 дена. Просто попитах колко издържа Пиксела. Но часовник който трябва да го свалям от ръката ако не всеки ден а през ден , за мен това не е часовник. Погледнах двата които ми предложихте и мисля че Шаомито ми харесва. Благодаря ви.
Цитирай
#11

Ако го ползваш на LTE (може би) няма да ти издържа и един ден. Имай го предвид.
Цитирай
#12

Благодаря ви за съветите. Днес взех Xiaomi Watch S1 Pro.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aco2727 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)