Анкета: Кой вариант закупихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Obsidian
25.93%
7
25.93%
Lemongrass
11.11%
3
11.11%
Snow
22.22%
6
22.22%
Obsidian (Pro)
22.22%
6
22.22%
Snow (Pro)
0%
0
0%
Hazel (Pro)
18.52%
5
18.52%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 7/Pixel 7 Pro - Преброяване на собствениците
#1


 
Цитирай
Аксесоари
#2

Pixel 7 черен от Германия
Цитирай
#3

'pxl 7 / snow" за мен, да видим таз бангия струва ли си парите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на firegen за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#4

Pixel 7 Obsidian 128GB от немския магазин на Google (preorder със слушалки). Рано е за впечатления, засега съм доволен - работи с AAWireless - a в колата, работи със SIM + eSIM ... но няма 5G Tongue
[-] 1 потребител изказва благодарност на TeodoRR за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#5

(2022-10-29, 17:08:10)TeodoRR написа:  Pixel 7 Obsidian 128GB от немския магазин на Google (preorder със слушалки). Рано е за впечатления, засега съм доволен - работи с AAWireless - a в колата, работи със SIM + eSIM ... но няма 5G Tongue

Значи може да се ползва и с две сим карти, стигна едната да е еSIM, така ли?
Цитирай
#6

Да, устройството може да се ползва с една физическа сим карта + една виртуална.

 
Цитирай
#7

(2022-10-30, 11:42:59)nedko1999 написа:  Значи може да се ползва и с две сим карти, стигна едната да е еSIM, така ли?

Да, може! Телефонът има един слот за физическа SIM, така че само това е начинът да работи с две карти. Така бях и до момента - SIM на Yettel и eSIM на A1 с телефон Pixel 3a XL. Уточнявам, че ако до момента сте ползвали eSIM, трябва да я изтриете от стария апарат. Аз реших само да я спра, но получавах съобщение за грешка като сканирам QR-кода със 7-та. Така че - първо се маха от стария, след това се зарежда на новия Smile
Това, че телефонът не е в списъка с поддържани за eSIM от оператора, явно не е проблем, поне при A1. За другите оператори - нямам представа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TeodoRR за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

(2022-10-30, 12:18:23)TeodoRR написа:  Това, че телефонът не е в списъка с поддържани за eSIM от оператора, явно не е проблем, поне при A1. За другите оператори - нямам представа.
И при останалите не е проблем.
Цитирай
#9

Google Pixel 7 Pro
Черен
Има ли някъде сайт или форум за телефона.Не мога да го свържа със смарт телевизор..и други.
Благодаря!

Google Pixel 7Pro
Цитирай
#10

На 4PDA има форум и теми за него - Тук

 
Цитирай
#11

Google Pixel 7 128 GB Lemongrass от Германия!
Цитирай
#12

От вторник Google Pixel 7 128 GB Lemongrass, от Амазон.

Gesendet von meinem Pixel 7 mit Tapatalk
Цитирай
#13

Pixel 7 Lemongrass Cool Angel

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#14

Pixel 7 Obsidian

Sent from my Pixel 7 using Tapatalk

Google Pixel 7
Цитирай
#15

Здравейте,
Включвам се и аз с Pixel 7 Obsidian.
Цитирай
#16

Здравейте, и аз след много месеци сравняване и четене взех Pixel 7 Pro Obsidian.
Липсващите функции за БГ вероятно няма да ми трябват.
Телефона е страхотен, бърз и много удобен за ползване. Всичко се инсталира и сихнрознира за отрицателно време, батерията ще ми държи почти седмица.

Благодаря и на полезните теми тук.
Цитирай
#17

(2023-03-19, 12:45:07)10Micron написа:  ...батерията ще ми държи почти седмица.
Може би ще изкара седмица на самолетен режим и без да го ползваш, в противен случай си е всеки ден на зарядното или през ден в най-добрият случай. Честито , телефона е добър като цяло.
Цитирай
#18

(2023-03-19, 13:19:53)user32 написа:  Може би ще изкара седмица на самолетен режим и без да го ползваш, в противен случай си е всеки ден на зарядното или през ден в най-добрият случай. Честито  , телефона е добър като цяло.

Благодаря и да. Включвам 4G само когато ми потрябва, светимост на минимум и изключване на екрана след 15 сек. 
Никакви нотификации. Ще пиша резултати като дойде време да го зареждам. Smile

(Първият ми смартфон, Nokia 7+, вече 5та година ми държи спокойно 4-5 дена.)
[-] 1 потребител изказва благодарност на 10Micron за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

Google Pixel 7pro Hazel от Озон - взех го за жената, втори ден не спирам да го човъркам и съм очарован... При положение, че трета година съм с моята Xperia L4 направо и завиждам и съм на косъм да си взема и аз, но някой по евтин - ще изчакам за 7а за кога ще го обявят, или ще налетя на 7 Lemongrass
Цитирай
#20

Горд собственик от днес на чиста 7-ца

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#21

Бяла седмица от Щатите. Преди това съм имал Pixel 2 XL (любимия модел), 4a, 4a 5G, 6a... Купувал съм Pixel-и за доста познати и съм зарибил над 10 човека да си вземат. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)