Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit T-Rex 2
#51

Здравейте Smile Имам t-rex 2 от около половин година. Днес, както си броеше някакви тренировки, свърши и ме попита дали да ги запише..дадох ОК и изведнъж дисплеят изгасна и се показа логото на амазфит...и вече 5-6 часа така..Рестартирах го и пак само логото..Нищо друго.
Вероятно описанието ми звучи аматьорско, за което се извинявам, но съм доста бос относно тези технологии Smile
Ако някой има идея какво се случва ще съм му много благодарен !
Цитирай
Аксесоари
#52

Не ми се е случвало и не съм запознат за такъв проблем, но моят съвет е да го закачиш за зарядното, да не загуби съвсем ток, че тогава най-лошо. Пък и виж дали няма да тръгне или смени анимацията
Сигурно има някаква комбинация за хардуерен ресет с бутоните, но трябва да се потърси из нета

А всъщност пробва ли да го изключиш и после пак да го вкл от бутона?
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • Obi-GeSh
Цитирай
#53

пробвах...сигур десетина пъти - и пак само весело си излиза логото на амазфит, ни QR, ни дявол...нали изкл. и вкл. е през SELL бутона ? Поне така видях при чичо Гугъл...
Цитирай
#54

Да, само че при задържане излизат 2 опции, като по подразбиране е маркиран рестарт, та най-вероятно го рестартираш....ако тръгва сам де без да трябва отново да го пускаш
Най-неприятният момент е да не е изгорял рама и да няма къде да зареди софтуера, тогава така постонно бутват телефоните примерно....дано да не е, че няма спасение тогавва
Цитирай
#55

Тръгна ли? Има ли някакво развитие?
Цитирай
#56

Нищо ново - ще го нося в магазина, от който го купих, та да видим ко ще правим....все пак си е в гаранция..
Цитирай
#57

Оказа се, че нещо е бъгнало и не може да активира софтуера..Момчето ми каза какво, но забравих..Нещо с "б" беше..Индианец съм си Smile Нямало как да се поправи и ми дадоха един чисто новичък...Дано с него нямам проблеми Smile Smile Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Rince за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#58

Буутлууп?
Цитирай
#59

Оф, сетих се..буутлоудър..И това като се е бъгнало нямало как часовникът да се добере до операционната си система. Случвало се много рядко, ама явно аз съм си късметлия Smile Нищо де - хората ми дадоха нов - дано всичко с този е ОК
[-] 1 потребител изказва благодарност на Rince за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#60

Здравейте, от 2 години и половина съм с обикновенният T-Rex, но нещо ми се развали подсветката на дисплея и съм се насочил към T-Rex 2. Та иска да попитам от къде си закупихте вашият T-Rex 2? (предпочитам ако може да е от магазин и да отида и да го сложа на ръката първо).
П.с. някой имал ли е проблем с подсветката на дисплея и ако е имал да ми даде съвет къде мога да закарам старият T-Rex за да си го оправя и него?
Благодаря предварително.

HTC TITAN -> HTC One plus -> LG G2 -> LG G4 -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 GB Blue Edition -> Xiaomi Mi 10T 5G  8/128 GB Cosmic Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)