Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при зареждане на телефона A52s
#1

Здравейте това ми се появи след няколко дена след последната актуализация на телефона и не мога да заредя телефона ,не е мокрен нито мръсна буксата.Някакви идеи как може да се оправи?



Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung а52s
Цитирай
Аксесоари
#2

При влажно време се появява или ако е седял в помещение с по-висока влажност. Това е често срещано при много модели на Самсунг. За целта ползвам тапички за usb порта. Струват стотинки в алито.

https://a.aliexpress.com/_mKrQzS8

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#3

мислех да не би да е от последният ъпдейт,да прави така

Samsung а52s
Цитирай
#4

Днес ми се появи проблем със зареждането, включвам зарядното и не зарежда, пробвам с друго същата работа. Рестартирах телефона, почистих порта за зареждане с малка четка и ефект никакъв. Като направя няколко опита с вкарване и изваждане на кабела на зарядното и почва да зарежда. Чудя се дали е нещо механичен проблем на самия порт или е някакъв софтуерен бъг.
Цитирай
#5

Провери за зареждане с друг кабел.

 
Цитирай
#6

Пробвах и с друг кабел и с друго зарядно все същото

Май причината е в порта като понатисна навътре кабела и захапва. Още е в гаранция към Виваком но сигурно по бързо ще стане аз да си го занеса в сервиза само, че не помня за София кой им беше сервиза на Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)