Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Различен контрол център.
#1

Здравейте пиша тук защото мисля че е най подходящият раздел.Имам Xiaomi 11T днес гледах едно видео ревю на 12т и ми направи впечатление че когато се показаха иконите от контрол центъра са доста по различни.При мен има четри по големи правоъгълника за фенер,блутут , wifi , мобилни и лентата за яркостта ми е хоризонтална, а на 12т лентата за яркоста и звука са от дясно вертикални и други разлики има но ще стане ферман.Та питането ми е това от темата или от настройките ли е така,или чисто и проста на таз годишните са различни аз съм със android12 i MIUI13
Цитирай
Аксесоари
#2

MIUI 12 и 13.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Не е от това и моя и 12Т са с miui13.
Цитирай
#4

Мисля, че за това питаш.[Изображение: 36c29b6e3abb1205ee04ce3551ffc91b.jpg][Изображение: 3d16a116f1ed9bd6b3d8bf6025016fd7.jpg][Изображение: d4f7eb0f4997f8c1fb5e2c0660e1893d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#5
Video 

Да точно за това питам но при мен новия стил  е така оформен.


Прикачени файлове
.png Екранна снимка (137).png Размер: 226 KB  Сваляния: 88
Цитирай
#6

с ъпдейт ще го променят. Просто ти е по-назад миуи 13-ката.
макар че като им гледам цифрите при 12т са по-ниски числата. Но в седмичния сравнително скоро се промени това в контрол центъра, така че е въпрос на време да получиш ъпдейт с промяната
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#7

Благодаря ти за инфото,беше ми любопитно защо така.
Цитирай
#8

По спомен, имаше някаква гимнастика с тоя "контролен център". Сменяйки темите се променяше облик, икони(на регион Индия май имаше най много опции). Даже на много малка част от темите можеше да се персонализират.Например да се махне фенерчето и сложи нещо друго. Нямам такъв телефон за проба, карам по памет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)