Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Google Pixel 7/Pixel 7 Pro
#1

[Изображение: Hero-Image-Thumbnail-max-1000x1000.jpg]

Коментирайте тук актуализациите на Google Pixel 7/Pixel 7 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Преди малко се появи дългоочаквания ъпдейт за Pixel 7Pro за Декември 2022, но не знам защо безплатния VPN от Google липсва като опция в Google One. Ако пак сме ощетени защото не сме в списъка с поддържаните страни, наистина става нахално!
Някой друг с Pixel 7 Pro да сподели дали и при тях е същото или проблема е при мен.
Цитирай
#3

Опцията VPN на Google е активна само в страните, където Pixel се предлага официално.

 
Цитирай
#4

(2022-12-06, 22:43:14)volkan написа:  Преди малко се появи дългоочаквания ъпдейт за Pixel 7Pro за Декември 2022, но не знам защо безплатния VPN от Google липсва като опция в Google One. Ако пак сме ощетени защото не сме в списъка с поддържаните страни, наистина става нахално!
Някой друг с Pixel 7 Pro да сподели дали и при тях е същото или проблема е при мен.
Това е, че България не е поддържана страна. При мен работи всичко, единствено за да се отключат пълните възможности на Google one трябва абонамент.
[Изображение: 338ad5dda44797d480cc0660c55fdb84.jpg]

Gesendet von meinem Pixel 7 mit Tapatalk
Цитирай
#5

Здравейте!Някой има ли след обновяването проблеми с разговорите?Не съм имал подобни проблеми преди.Имам обхват,започвам разговор ,и ме изхвърля Пробвам през Месинджър или Вайбър и няма проблеми.С Google Pixel 7Pro съм.И след обновлението не мога да приемам разговори от гривната си(Huawei gt 3pro) и от медията на автомобила.Но пък мога да набирам от тях.

Google Pixel 7Pro
Цитирай
#6

(2023-01-12, 10:21:17)p_v_a написа:  Това е, че България не е поддържана страна. При мен работи всичко, единствено за да се отключат пълните възможности на Google one трябва абонамент.
[Изображение: 338ad5dda44797d480cc0660c55fdb84.jpg]

Gesendet von meinem Pixel 7 mit Tapatalk

Колега, как успя да го подкараш ?

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай
#7

(2023-11-03, 12:33:15)El_ToNyO написа:  Колега, как успя да го подкараш ?
Не съм в България и затова сигурно.
Цитирай
#8

Здравейте! С Pixel 7 съм от няколко дни. Направих две актуализации след като го разопаковах, но стигна до андроид 13 пач от 01 септември и ми казва, че съм с най-новата версия. Видях в други теми, че няколко човека имат проблем с разговорите след ъпдейт до андроид 14, дали за това са свалили ъпдейта от Гугъл, докато си оправят бъговете?
Цитирай
#9

Ами аз съм с 5 и 14 андроид и нямам проблем, имам познат, който има 7 pro и от четвърти октомври е с 14 и няма проблем. Скоро би трябвало да има пач за ноември и може да го пуснат.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

(2023-11-04, 09:43:07)night_pz написа:  Здравейте! С Pixel 7 съм от няколко дни. Направих две актуализации след като го разопаковах, но стигна до андроид 13 пач от 01 септември и ми казва, че съм с най-новата версия. Видях в други теми, че няколко човека имат проблем с разговорите след ъпдейт до андроид 14, дали за това са свалили ъпдейта от Гугъл, докато си оправят бъговете?

 С Pixel 7 съм и Андроид 14, нямам проблеми с разговорите (e-sim vivacom).
Цитирай
#11

С Pixel 7 Pro с еsim на Yettel с Андроид 14 няма проблем.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#12

Колеги, за 7 и 7 pro имате ли актуализация за ноември?

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2023-11-08, 21:33:30)Marto.g написа:  Колеги, за 7 и 7 pro имате ли актуализация за ноември?

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk

Не.
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#14

(2023-11-08, 21:33:30)Marto.g написа:  Колеги, за 7 и 7 pro имате ли актуализация за ноември?

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk

Още нищо.
Забелязвам обаче кратки прекъсвания по време на разговор от както минах на Android 14.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 10Micron за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#15

Месечните актуализации за получаване могат да се забавят до две седмици след датата на пускането си. Пускат се поетапно, просто трябва да се изчака.

 
Цитирай
#16

При мен сега дойде - 26 MB. През нощта ще се инсталира.
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#17

(2023-11-09, 21:23:35)10Micron написа:  Още нищо.
Забелязвам обаче кратки прекъсвания по време на разговор от както минах на Android 14.
Сега би трябвало този проблем да са го отстранили.

Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • 10Micron
Цитирай
#18

Би трябвало. Ако някой потвърди ще е добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#19

(2023-11-11, 09:10:56)mitkoandroid написа:  Би трябвало. Ако някой потвърди ще е добре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

За съжаление потвърждавам, че дефекта си остава. Бях на Андоид 13 две седмици откакто купих телефона и нямах нито едно прекъсване. Вчера минах на 14 с ноемврийския пач и вече три пъти ми се случи да прекъсне Sad 
На Виваком с еСИМ и А1 физическа карта съм. Проблема ми се слчва на Виваком, но на А1 не съм говорил много.
И трите пъти беше в автомобил в движение, може би се случва при смяна на клетката? Изключих 2G и ще пробвам тези дни и ще докладвам.

За тези, които са на андроид 13 препоръчвам да изчакат с ъпдейта. Определено откакто ъпдейтнах не виждам нищо поробрено в телефона, а този проблем с прекъсването е много неприятен.
Цитирай
#20

Когато направих ъпдейт мисля че батерията се държи по-добре с А14. За прекъсване не мога да дам мнение. Ползвам/х физическа сим на Yettel.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitkoandroid за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#21

(2023-11-13, 23:12:04)night_pz написа:  За съжаление потвърждавам, че дефекта си остава. Бях на Андоид 13 две седмици откакто купих телефона и нямах нито едно прекъсване. Вчера минах на 14 с ноемврийския пач и вече три пъти ми се случи да прекъсне Sad 
На Виваком с еСИМ и А1 физическа карта съм. Проблема ми се слчва на Виваком, но на А1 не съм говорил много.
И трите пъти беше в автомобил в движение, може би се случва при смяна на клетката? Изключих 2G и ще пробвам тези дни и ще докладвам.

За тези, които са на андроид 13 препоръчвам да изчакат с ъпдейта. Определено откакто ъпдейтнах не виждам нищо поробрено в телефона, а този проблем с прекъсването е много неприятен.

За съжаление и аз имам проблема с прекъсване на обажданията, откакто пуснаха Андроид 14 ъпдейта. На виваком съм и използвам физическа карта (смених си картата с нова, но не беше е от това). Спирането на 2g и изключването на adaptive connectivity се отрази положително, но все още обажданията прекъсват от време на време. В reddit и други форуми чета, че все повече хора се оплакват, включително и потребители с Pixel 8. Дано скоро има някакво развитие. Купих си телефона през лятото и до октомври, когато ъпдейтнах на А14, си работеше без никакъв проблем, що се отнася до обаждания.
Цитирай
#22

Ужас е, чудя се да го продавам ли или да си играя да го връщам на 13. Лошото, че ми падна в очите вече телефона и незнам дали въобще го искам.
Цитирай
#23

Това е пълна излагация при положение, че уж трябваше с ноемврийския да решат проблема. Аз на петица с android 14 за сега не съм срещал проблема, но и не го ползвам толкова активно за разговори.

Изпратено от моят SM-G990B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#24

Аз също нямам проблем с Андроид 14 на 7про. На Yettel съм с физическа карта, може би не говоря много и затова не наблюдавам проблем

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#25

Май е само при Виваком, ама като не се поддържа официално, нищо не можеш да им кажеш...
Баси, като купуваш хардуер от софтуерна компания, най-малко очакваш да имаш проблем със софтуера...а тя каква стана!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)