Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Google Pixel 7/Pixel 7 Pro
#1

[Изображение: 4325747.jpg]

Коментирайте тук батерията на Google Pixel 7/Pixel 7 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Google Pixel 7 премина тестове по автономност от DxOMark. Моделът бе тестван в типичните случаи на ежедневна употреба и сравнен с предишния модел от серията. В резултат на това устройството частично успя да заобиколи Pixel 6, но общият резултат едва му позволи да влезе в първите сто от лабораторния рейтинг.

[Изображение: Y2h-BWa6-U3k-PEt-IVXz2g-HOINFTo-ASo.png]
По време на тестовете устройството беше сравнено с Google Pixel 6 и Xiaomi 12T. Pixel 7 се наложи над предшественика, но не  във всичките фази на тестовете: например Рixel 6 го изпревари по отношение на продължителността на работа в навигационен режим и с активното използване на камерата. В същото време Xiaomi 12T и двата модела ги изпревари във всяко едно отношение. Резултати от тестовете отредиха на Google Pixel 7 89-о място в общия рейтинг по автономност и седемнадесето място в ценовата си категория.

 
Цитирай
#3

Към ползвателите на Pixel 7 (pro) - какво зарядно използвате? Аз мисля да взема един Anker 521 двупортов 40 W.
Някои използва ли оригиналния чарджер от google?
PP: Чудех се дали въпросът е за тема батерия или аксесоари?
Цитирай
#4

Мога да препоръчам зарядно на Baseus, Anker или Ugreen. Могат да се намерят на AliExpress или Amazon.

Например: Baseus GaN 30W
Например: Anker Nano II

Иначе въпросът е по-скоро за темата Аксесоари.

 
Цитирай
#5

(2023-01-15, 15:24:56)NoMaD написа:  Мога да препоръчам зарядно на Baseus, Anker или Ugreen. Могат да се намерят на AliExpress или Amazon.

Например: Baseus GaN 30W
Например: Anker Nano II

Иначе въпросът е по-скоро за темата Аксесоари.
Благодаря, ще взема един Анкер.
Аз не мога да преместя темата, но ако модераторът го направи - благодаря!
Цитирай
#6

Анкета е най добре, ако купуваш зарядно конкретно и само за пиксела 25w стигат. Не може да зарежда по бързо.
Цитирай
#7

Здравейте,
Благодаря за съветите, зарядно си купих.

Но въобще не съм доволен от живота на батерията. При мен трудно изкарва 24 часа с нормално ползване. С включени Wi-Fi и мобилен интернет прави около 2-3 часа SoT, което ми се струва много ниско.

При вас какъв е животът на батерията?

[Изображение: Screenshot-20230322-150217.png] [Изображение: Screenshot-20230322-150222.png]
Цитирай
#8

Изчакай няколко дни да се оптимизира.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Не знам защо има чак такава разлика, но при Wi-fi телефона прави 10часа Sot което е направо супер, при мобилни данни е доста по зле, но пак е приемливо средна работа около 5ч. Аз съм с 6а но предполагам 7цата ще е нещо близко.
Цитирай
#10

Има разлика, защото модемите на Samsung са зле на енергоефективност и дори подобреният модел в Pixel 7 се представя по-слабо от конкуренцията.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#11

(2023-03-22, 15:05:00)Saviour написа:  Здравейте,
Благодаря за съветите, зарядно си купих.

Но въобще не съм доволен от живота на батерията. При мен трудно изкарва 24 часа с нормално ползване. С включени Wi-Fi и мобилен интернет прави около 2-3 часа SoT, което ми се струва много ниско.

При вас какъв е животът на батерията?
Опитай с някоя и друга гимнастика за намаляване изразходването на батерията:
- Да зададеш по-бързо изключван на екрана
- Намалена яркост на екрана
- Автоматична промяна на яркостта на дисплея
- Тъмна тема
- Изключване на звуците и вибриране на клавиатурата
- Ограничаване работата на приложенията, които използват батерията интензивно, например AOD.
- По малка частота на сихронизация на приложенията
- Да се изтрият неизползвани профили, ако има такива
- Да се включи функцията за адаптивна батерия или оптимизирането на батерията

P. S. Използането на въпросните опции са по избор на всеки и съобразно от неговите нужди при ползване на самото устройство.

 
Цитирай
#12

Здравейте,

Искам да споделя, че батерията на моя Pixel 7 вече спокойно издържа два дни с постоянно включени Wi-Fi и мобилен интернет.
Ограничих синхронизацията на приложенията, които рядко използвам и последвах съветите в горното мнение.
В момента нямам оплаквания относно живота на батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)