Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei nova 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: gsmarena-003-large.jpg][Изображение: Huawei-nova-10-pro-2.jpg]

Дисплеят на Huawei nova 10 Pro е с 6.78" диагонал, има OLED панел с до 120 Hz опресняване и Full HD+ резолюция от 1200 х 2652 пиксела и в настройките си разполага с тъмна тема, щадящ очите режим, такъв за четене на електронни книги, намаляване на трептенията, регулиране цветовата температура, резолюцията и опреснителната честота.
Конфигурацията на модела се базира на чипсета от среден клас Snapdragon 778G 4G. Името му подсказва, че и тук компанията не е получила достъп до версия с 5G модем, така че апаратът не може да работи в новите мрежи на операторите. Налице са 8 GB RAM + 256 GB вградена флаш памет.
Камерите на гърба на смартфона също се отличават с напреднали характеристики. Основният модул е 50-мегапикселов със специална RYYB цветна решетка за по-добри кадри при ниска осветеност и технология Zero Shutter Lag за спонтанни снимки без забавяне. Освен него има 8-мегапикселова ултраширокоъгълна камера и сензор за дълбочина. Всички те са част от характерния за nova 10 Pro дизайн Star Orbit Ring. В устройството са вградени доста функции, най-интересната от които се нарича „Проследяващ фокус” (Follow Focus). Тя представлява персонализиран режим, който позволява на потребителя да настрои камерата автоматично да се фокусира върху един субект при снимане на видео. Щраквайки върху човека, камерата ще го следи, замъглявайки фона, докато той се движи. Селфи модулът има две камери. Първата е с 60 МР сензор и има супер широк обхват, а втората е 8 МР и Huawei я нарича портретна - тя има доста по-близък план и реално служи за двукратно приближение.
Обемът на батерията от 4500 mAh. Смартфонът поддържа 100-ватово зареждане, идва с мощно зарядно, което е в състояние за 20 минути да възстанови пълния й капацитет. Смартфонът разполага още с вградени стерео високоговорители, всички необходими сензори и комуникационни програми, както и със скенер за пръстови отпечатъци, който се намира под дисплея. В софтуерно отношение Huawei пуска телефона с Android, покрит от техния потребителски интерфейс EMUI 12. И тук няма Google Mobile Services, която Huawei се опитва да запълни чрез свой софтуер, предназначен да служи като заместител на Google Maps (Petal Maps), Google Search (Petal Search), Chrome, YouTube и т.н. Новият модел се предлага на пазара в цветове Black, Silver, Green, Violet.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei nova 10 Pro - Ревю.

 
Цитирай
#3

Привет. Моля за спешно мнение относно камерата на телефона. От две прегледани бройки в Технополис Търново и Русе нещо ... хич не съм очарован. Ако е възможно и снимки да предоставите ...
Цитирай
#4

HUAWEI nova 10 Pro - Обзор

 
Цитирай
#5

Аз съм с Huawei Nova 10 от няколко седмици и съм супер доволна от качеството на камерата, а да не говорим за дисайна, който идеално пасва на някой, който харесва сребристо-златистата гама. Силно препоръчвам!
Цитирай
#6

Като втори телефон използвам Nova Y61 и съм изключително доволен. Супер изгоден телефон, който върши перфектна работа, ако ти трябва нещо по-евтино а с доста добри функции.
Цитирай
#7

В Китай стартираха продажбите на Huawei nova 10 Pro. Моделът e Refurbished и се предлага на цена от $350 до $390 в зависимост от версията.
[Изображение: s-a0a05d3cc3084a84ae5ed3554ea5fbb0-1.png]
Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)