Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на подходящ ТВ бокс за гледане на EON TV mobile

(2024-01-04, 18:41:29)kamenvo написа:  Само да питам... Кога тоя Tanix W2 стана толкова популярен?

Когато хората, които искат да гледат EON Mobile като мен, разбраха, че с качен slimBOXtv на него върви идеално   Smile
Аз поне го ползвам само за това и за Fusion TV.
Цитирай
Аксесоари

Някой знае ли каква е разликата между slimBOXtv version и slimBOXtv mod version? Доскоро като влизах в сайта да си свалям последната версия, второто го нямаше.
Цитирай

Малко руски ще трябва или гоогле, >>ЦЪК ТУК<<
[-] 2 потребители изказват благодарност на user32 за това мнение:
  • Kobra86, redchampions
Цитирай

Здравейте, поръчах "VONTAR H618" с android 12. Китайчето работи много бързо, но не успях да подкарам никоя версия на "EON-a" но булсата тръгна. Опитах се да се свържа със домашна и публична мрежа и  не стана. Опитах от телефон Samsung 2.4 или 5GHz не може да се свърже. Единствено се свърза с малко по стар модел Nokia, писах на китаеца и предложиха да ми върнат парите, но не и някаква подръжка с актуален софтуер. Някой подобен случай да е имал? Благодаря!
Цитирай

Това AOSP или с ATV е?
Цитирай

Китайските боксове по принцип не стават. Тук там има по някой сертифициран с АТВ.
Това като гледам е и с allwinner чипсет, които са си проблемни. Разкарвай го и си вземи
хромкаст, амазон стик или поне някой сертифициран да не береш ядове
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай

Благодаря, май ще заложа на нещо скъпо и по читаво.
Цитирай

А за да тръгне ЕОН-а не трябва ли да е с AOSP, а не с ATV?
Цитирай

(2024-03-11, 12:27:20)xaxo написа:  А за да тръгне ЕОН-а не трябва ли да е с AOSP, а не с ATV?

По принцип на бокс с ATV трябва да тръгне EON Smart TV приложението, а на бокс с AOSP  - EON Mobile приложението. В кой от двата варианта трябва да е сертифициран бокса или да са изпълнени други условия - не мога да кажа със сигурност, знам само за двата модела, които съм имал/имам.
Цитирай

При инсталиране от Google play  дава кода, изтеглих няколко apk-та преди 9та версия, излиза име и парола за секунда и версията не е съвместима с устройството.
Цитирай

(2024-03-11, 17:44:15)tiest0 написа:  При инсталиране от Google play  дава кода, изтеглих няколко apk-та преди 9та версия, излиза име и парола за секунда и версията не е съвместима с устройството.

Значи го хваща че е с ATV версия за това иска кода . Ако искаш да работи с име и парола трябва да смениш рома на устройството .
Цитирай

А какво мислите за тези устройства които ги продават с отключени акаунти за а1, еон и т.н.?
Някой ползва ли такова?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)