Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на подходящ ТВ бокс за гледане на EON TV mobile
#26

Нямам прогрес все още. Интересно как и не се намери един, който да е инсталирал мобилния еон и да гледа през него, та ясно да посочи конкретен модел.
Цитирай
Аксесоари
#27

С това ще стане. Не ти трябва да инсталираш мобилното на него. Просто го кастваш през телефона към ТВ. И без това е по-лесно да управляваш през тел вместо мишка
Просто ти трябва хромкаст някакъв (може и някой от старите модели ако се гони бюджет).
За 20-30лв някой втора ръка и си готов
Цитирай
#28

Имам хромкаст 2 оригинален на гоогъл и мога да ви кажа,че мобилното приложение на ЕОН е супер зле и бъгаво при кастване. Може би единственото приложение което съм пробвал и не работи както на трябва с хромкаст.
Цитирай
#29

Аз до сега не съм имал проблеми. Какво се случва при тебе?
Цитирай
#30

(2022-11-04, 16:39:42)xaxo написа:  Нямам прогрес все още. Интересно как и не се намери един, който да е инсталирал мобилния еон и да гледа през него, та ясно да посочи конкретен модел.

Двама ти отговориха, ще ти кажа и аз марката е BEELINK, лично на моя бокс (Beelink GT King Pro) го гледам мобилното приложение, какъв модел ще си избереш е твой проблем според възможностите, но без мишка или дистанционно с air mouse няма да стане.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на zdraveli за това мнение:
  • xaxo
Цитирай
#31

Благодаря ти за споделения опит. Видях го още първия път, но не съм готов да дам 500 лв. за бокс. Още в първото мнение съм отбелязал, че се търси бюджетен вариант, т.е. търсят се други варианти.
Не ме притеснява използването на мишка.
Цитирай
#32

Използвам xiaomi mi tv stick и xiaomi tv box на 2 телевизора. Пускам еон мобайл от телефон, няма никакъв проблем.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Цитирай
#33

(2022-11-05, 17:46:00)vaso22 написа:  Аз до сега не съм имал проблеми. Какво се случва при тебе?



Искам да пусна нещо и каства съвсем друго. Някой път не тръгва изобщо, налага се да затворя приложението и да се пробвам отново. Не е нещо фатално, но дразни . Интересното е , че само с ЕОН ми го прави.
Цитирай
#34

xaxo написа:Благодаря ти за споделения опит. Видях го още първия път, но не съм готов да дам 500 лв. за бокс. Още в първото мнение съм отбелязал, че се търси бюджетен вариант, т.е. търсят се други варианти.
Не ме притеснява използването на мишка.

Ми казах ти вариант за 20, 30, 50 лв. По-евтино от това няма. Въобще не ти трябва мишка. С телефон е много по-удобно. Ти си знаеш
Цитирай
#35

Варианти с телефон и кастване ги изключвам тотално. Благодаря все пак.
Цитирай
#36

Не знам дали на теб, но го казах че на този също върви.

https://tiger-tv.eu/beelink-gt1-ultimate...fi-bt-4.0/

Явно са се вдигнали цените или поне не са паднали от 3 години насам. Преди толкова го купих също за 180 лв.

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
Цитирай
#37

Май няма как да стане напълно. Ако се намери бюджетен бокс който подкарва мобилната на ЕОН , то няма да работят бутоните с цифрите на дистанционното , защото мобилната версия е за тъч дисплеи.
Цитирай
#38

Е донгълче, мишка и си ти. Въпросът е да знам какво бюджетно да взема.
Цитирай
#39

Колега ще поръчам един Chromecast con Google TV . Когато дойде ще пробвам и ще пиша дали може да се измисли нещо.
Изобщо ила ли телевизия за тв бокс с андроид тв дори и платена , без договори ?

п.с. ако някой иска да си поръчаме заедно да си разделим транспорта да се обади. 4к. версията е на 50€ а HD версията е на 30€ .Доставката е 12€ за два броя от Амазон/(днес евентуално и утре най късно).
Поръчан е вече!
Цитирай
#40

Има А1 ама беше дебело май без договор. Ако имаш тв услуга към тях един допълнителен тв/бокс ти е без пари. Следващите по 4лв/мес.
При вивата май няма безплатно, а е 3лв/мес
Цитирай
#41

Благодаря за отговора.Виваком 3лв. за старата услуга и 5лв. за ЕОН!
Цитирай
#42

Доколкото разбирам 5лв е ако ти дадат още едно СТБ. Ако имаш смарт ТВ или твой бокс - 3лв. Може и да бъркам де
Цитирай
#43

Може, може!
Малко оспамихм темата.
Колега @xaxo ,когато ми дойде Chromecast+Google TV ще пиша тук дали тръгва мобилната версия на него. Със сигурност знам ,че с едно апк дистанционното се превръща на мишка, другия вариант е с хъб , даже ще може да се увеличи и паметта на устройството и да се ръгне кабела с нета. Само да заработи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на user32 за това мнение:
  • shadcsm, xaxo
Цитирай
#44

Супер, чакам и аз с интерес, понеже мислех точно за Хромкаст+ Гугъл ТВ.
Цитирай
#45

Дойде бокса днес. Нямах много време да го разцъкам, но все пак му хвърлих мобилната версия на Еон. Инсталира се и както се очакваше... "device is not supported".
Цитирай
#46

То беше ясно още от началото. Не помня дали нямаше модната версия на ЕОН. Или да беше на А1? Потърси.
За сметка на това може да гледаш от портали с макове Wink
Или да кастваш от тел.
Цитирай
#47

По принцип теста беше за колегата @xaxo . Днес се обадих на вива, защото телевизията ми е от преди ЕОН с питането дали могат да ми активират Еон на новия бокс, разбира се платено. Казаха, че можело и приключихме разговора с добри пожелания. Преди малко пускам телевизора който е вързан към вивакомският бокс и изненада ! Телевизията не работи, нито една програма! Пак се обадих и за момента сме в изходна позиция (върнаха ми телевизията на основното устройство!). Иначе мобилната версия тръгна на Гоогълският бокс през браузерa TV BRO. Избрах го защото превръща дистанционното на мишка , за удобство. За сега толкова.
.......Пуснаха ми опцията за регистриране на бокса в my vivacom, регистрирах го и работи нормално за сега!
Цитирай
#48

Благодаря за споделения опит.
Цитирай
#49

Имах същия проблем на смотания ми тв бокс H96 mini H8. Накрая инсталирах приложението на ЕОН от Aptoide и проблема се реши. Върви чудесно.

- Работил ли сте с Андроид?
- Бате, бех 20 години у Кремиковци, работил съм със секакви изроди!
Цитирай
#50

Гледам е старичка темата, но ще пиша пък да видим. При мен дойде обратна позиция. Имам два бокса, единия е с Андроид тв ( уж) другия си е чист андроид. Имам акаунт на Е ОН за Андроид ТВ. Обаче не мога да го подкарам. Единия бокс с чистия андроид го описвам ( Beelink GT1 Ultimate). Започвам с другия ( нещо от рода на Air F3) който е уж с Андроид тв. Тегля приложението от Google Play и накрая греда. Някой да даде решение може ли ?[Изображение: 7032eae97708e9e6c56c39debcb5716a.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)