Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android Auto и HUAWEI P30 Pro
#1

Здравейте! Както се разбира от заглавието... Закупих Шкода Супърб 3 и не мога да свържа телефона си с дисплея на колата.... Дайте някакви идеи с последния ъпдейт съм на телефона... Нямам икона за програмата Adroid Auto и се чудя какво да правя...свалих апк от сайтове не пак все едно телефона не в иска тая програма... Някак в момента не ми се сменя телефона заради това! Ще се радвам, ако някой успее да ми помогне! Благодаря ви предварително

Samsung Galaxy Note III 5.0
Оператор Vivacom.
Цитирай
Аксесоари
#2

Телефона си има Android Auto инсталирано,напиши в търсачката на настройки,има информация как става свързването.Моята кола няма опцията и не съм пробвал,за да дам по-конкретен съвет,но знам че от андроид 10 EMUI 10 го има,мисля че иконата се появява след като се свържеш с колата,пробвай с кабел да го свържеш.

Huawei P30
Цитирай
#3

Аз ползвам Android auto на huawei P30 и си работи чудесно, дори и безжично. Закачам кабела от колата към телефона, отивам в менюто на колата на съответната опция и всичко е на екрана. Няма тънкости. Сигурен ли си, че колата ти има и андроид ауто, а не само карплей? Опитай с друг кабел, може това да в проблема.
Ако ползваш безжично, тънкостта при хуавея е да да деактивираш опцията за автоматично управление на енергията на всички програми, които ще ползваш. Иначе черен екран и не може да стартираш програмите.

Едит: за безжичния андроид ауто, трябва да активираш дебъг менюто на андроид ауто и от там безжичния режим. В андроид 10 е деактивиран по подразбиране.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#4

Ами аз го нямах... И един колега на Шкода ми прати. Апк на последната версия.... И пак не става... Дори не ми отваря програмата....

Samsung Galaxy Note III 5.0
Оператор Vivacom.
Цитирай
#5

Няма как да го нямаш, а и да го няма се инсталира. Напоследък от гугъл много активно работят по него, почти всяка седмица се актуализира.
Не го бъркай с програмата, която вече я няма.
Влез в настройките на телефона и най-отгоре в лентата за търсене напиши android auto и ще излезе конфигурирането му. Според мен или хед-юнита на колата ти няма андроид ауто или кабела прави проблеми.

Едит: на телефона ти няма отделна програма, само настройките. В нормалния случай дори не ти се налага да настройваш от телефона, ами направо от екрана на колата. Закачаш кабела, евентуално трябва да натиснеш някъде първия път за потвърждение и после действаш от екрана в колата. И това не е скрин миръринг, а отделен лаунчер, който показва само програмите, които се поддържат от АА и има икона за настройките му.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • iwan33
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)