Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с всякакъв вид видео стрииминг от сайтове
#1

Здравейте имам TV Box (никаква идея кой беше модела, нещо си 96 майче имаше) 4гб рам, 64гб ром от около година две вече. 
Настроен е подобаващо гледам си всичко и всичко работи, без видео потоците от браузер.
През Chromе искам да гледам някой бокс/мма на живо, седи черен екран като натисна плей, без звук и след няколко секунди пак излиза бутона плей.... (рекламите ги оставяме настрана, не е от тях)
През Opera същата работа. През различни потоци и сайтове съм пробвал не работи и не работи. Най-интересното е, че даже нямам предположение на какво може да се дължи. Всичко е обновено до последни версии...
На телефона и на настлния компютър потоците си работят без проблем.
п.с. на wi-fi е сигнала, но е достатъчно силен да го подкара потока, защото 4к филми и в ютуб клипове си ги зарежда за секунди.

Ще съм много благодарен, ако някой даде поне някаква насока на какво може да се дължи това, че снощи ми идваше да счупя клавиатурата на бокса на две и накрая закачих hdmi от компа да пусна.... и свърши това което исках да гледам Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

Какви канали искаш да гледаш? Може би ще мога да помогна с някое приложение направо.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Всеки път ги пускат по различни, BT Sport, Sky Sport, DAZN и затова ги издирвам на безплатни стриимове и пускам. Но нещо не се получава през бокса...
Цитирай
#4

Да не отварям нова тема имам подобен проблем с намирането на подходящ браузър за Xiaomi tv stick 4k,през един IP aдрес имам достъп до телевизия ,след доста опити установих че Odin браузър ги отваря и доскоро всичко ви вървеше добре .Но от скоро на HD  телевизиите картината блокира а звука си върви, на същите ТВ  ако не са HD си вървят без проблем.Пробвах всички браузъри които ми ги дава за инсталиране през Гугъл магазина нито един не става.Да кажа че през браузъра на ТВ самсунг от 2019 г и през Гугъл хром на телефон си се отваря без проблем.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#5

Няма свестни браузъри за боксчетата и това си е... Вероятно е умишлено?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)