Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola one vision проблеми
#1

Имам следното питане за някой който има Motorola one vision.
От къде в менюто се включва опцията Turbo power за зареждане...Имам две Мотороли Уан Вижън едната като я включа в захранването се изписва зареждане Turbo Power, но като включа другата Моторола изписва само Зареждане и се зарежда по бавно телефона. Използвам оригинално зарядно 18W на Huawei.
Цитирай
Аксесоари
#2

Намери си оригинално зарядно на Моторола и не се занимавай със зарядното на Huawei
Цитирай
#3

(2022-10-23, 18:02:13)solo5 написа:  Намери си иригинално зарядно на Моторола и не се занимавай със зарядното на Huawei

Закупих си оригинално зарядно и всичко е ОК.

Така и така съм отворил тема дайте съвет за батерия.
Оригиналната батерия е 3500 mAh, виждам в Алито че има за one vision батерии от 4100 и 5100 mAh. Та въпроса е ако сложа 5100 mAh ще има ли някакъв софтуерен проблем или не.
Цитирай
#4

Моят съвет е ако ще сменяш батерия, да го направиш в оторизиран сервиз,
където ще ти сложат оригинална батерия за моторола
Не се занимавай с батерии от Али, надали ще останеш доволен
Да, ще платиш около 80-100лв но телефона ти ще е с поведение на нов
Ти си преценяш дали си заслужава да наливаш пари в този телефон
Цитирай
#5

Не искам да наливам големи пари в телефона...но пък ми е супер удобен.
Цитирай
#6

Aз поне не съм видял оригинално зарядно на Моторола . Гледам новите телефони вървят без , а питах в магазина дали имат оригинално , предложиха ми по ниско ватово , но пишеше Моторола .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#7

Оригинални на Моторола има в Технополис
Няма причина да се съмняваш, ако е брандирано като Моторола и се продава в магазин от техноверига
Мисля, че обсъждахме скоро това зарядно от Технополис, което беше уж 27W
Преди да продам Moto G9 Plus, го пробвах на телефона и си го разпозна като 30 ватово турбо
Цитирай
#8

Закупих си от Технополис оригинално зарядно за Моторола 27W / така казаха че е оригинално/.
И вече телефона найстина изписва Турбо зареждане.
Цитирай
#9

Няма причина да не е оригинално. Все пак веригата работи с официалното представителство на марката, а и аксесоарите на Моторола са на много ниски цени, за да се фалшифицират. На фалшификаторите няма да им излезе сметката
Цитирай
#10

Соло5, като видиш в спецификациите на съответния модел на Моторола , или който и да било друг бранд и се прдлага адаптер ,което е с 3 вата по малко , или 5 вата по малко оригинално зарядно какво ще си помислиш нищо ,че е голямаа верига ?! Аз ест ще си помисля ,че не е оригинлано . Все пак живеем в България и тук всеки гледа да те измами с каквото и да било . Недоверчив човек и може би затова така реагирах и разпитвах . Smile А щом изписва турбо на човека значи си е оригинално . Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#11

Оригинално зарядно на марката, а не за модела
Един вид универсално се води. Вериги като Технополис надали биха поддържали повече от 2 модела
Точен модел зарядно, за определен модел Моторола можеш да купиш чрез поръчка
27 ватовото зарядно си е добро. G9 Plus го разпознава като 30 ватово турбо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)