Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 50/Mate 50 Pro - Лични впечатления и коментари

(2023-07-01, 13:13:16)julian_jecov написа:  Според мен honor magic 5 pro във всичко превъзхожда Самсунг S23U. Май за момента е най - добрия избор на пазара.

Реално не го превъзхожда в почти нищо обаче Smile. Но за хора, които не искат Samsung и искат Google (и с новата си цена) - е най-добрият избор.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
Аксесоари

(2023-07-01, 16:02:22)stenlius написа:  Реално не го превъзхожда в почти нищо обаче Smile. Но за хора, които не искат Samsung и искат Google (и с новата си цена) - е най-добрият избор.
Напротив.  Най - малкото неща като инфрачервен порт, авто запис на разговори,  доста по добра камера,  по -  добрата батерия, по - бързото зареждане,  все важни неща според мен. Останалото се препокрива да, но не и да превъзхожда.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай

Предлагам обсъждането на Pixel 7 Pro, Honor Magic 5 Pro и Samsung Galaxy S23 Ultra в темата за Huawei Mate 50/50 Pro да спре.
Ако някой се колебае какво да избере, може да пусне тема тук - https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117.
Ако просто искате да сравнявате моделите - https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=43.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • julian_jecov, nanobanano
Цитирай

За свикналите с Huawei - Magic 5 Pro или евентуално P60 Pro който е най-красивия след Nova 5T според мен Huawei. Какво толкова пък, много зависи до каква степен ползваш Google услугите. Ако не бях свикнал със Samsung щях да си ползвам Huawei отново, а ги заразях точно заради липсата на Google. И в крайна сметка в момента не ползвам нищо от тях, освен YouTube Premium но това си върви и през уеб или през GBox. Ползвам Outook и Bing като търсачка и поща а те освен всичко си идват с Huawei-я (или поне Bing със сигурност, заедно с преводачката им и офиса). Също ползвам техния офис и OneDrive, т.е. всичко това, което мога да намеря в Huawei AppGallery. iCard ползвам за мобилни разплащания, а то даже си идва с Huawei-я инсталирано (или беше иконка с пряк път до магазина за инсталиране, не помня). Та поне в моя случаи - и сега не умирам за Google услугите.

Проблема е със известията по-скоро, не искам да имам проблеми с тях, разчитам в работата си много на същите и не знам до къде са я докарали с известията от Messenger, например които са ми небходими. Имах взимане/даване с едно Xiaomi на което какво ли не правих за да му идват известията нормално и пак имаше проблеми та втори път неща да ми се случва. Търсят те, звъннят ти, пишат ти, онова си седи като тулуп и ни мелодия ни екран.

Иначе като изключим това и сега бих ползвал P60 Pro. Просто вече всичко ми е на Samsung - 8K телевизор, саунбар, часовник, дори новата пералня е със SmartThings... смисъл, дал съм вече парите да вляза в еко системата и тепърва наобратно...

Иначе 8GB RAM си му стигат на Pro модела, той няма Play Services които постоянно да дрейнват батерията и RAM-та така или иначе а нищо (дори техния HMS) не може да се опре на GMS по неефективност.
Цитирай

А освен Гугъл приложенията не липсват ли и безброй приложения ,които са само в плей магазина ,а още ги няма в аппгалери?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Зависи вече от приложението а в крайна сметка това е изключително индивидуално. Като изключим приложението на една от банките, които ползвам - почти всички банки си имат приложенията, също и това което ползвам на Samsung-а го има и в AppGallery. Но аз съм доста light user. В общи линии Microsoft приложенията, банкиране, комуникация - това, което го има и там. Изключвам само Messenger и не знам как стои въпроса с известията, нека някой с Gbox/Lighthouse да каже получава ли известия и държи ли се добре. Всичко останало което аз ползвам мога да го намеря в AppGallery.

Microsoft приложенията се синхронизират много добре с фирмените акаунти , които ползват тяхната платформа и просто не се налага да ползвам каквото и да било от Google.
Цитирай

Известията от Месинджър си идват, но най-често със закъснение от няколко минути.. Blush

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Здравейте, как възстановите хронологията на вайбъра от стария телефон,който е андроид.!?!
Аз ползвам сега huawei p60 pro.
А получавате ли известия на заключен екран и винаги включен дисплей!?!
Кка се справихте с проблема!?!
Благодаря ви
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)