Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 50/Mate 50 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

Да попитам ползващите модела, на мобилни данни 4G или LTE показва? Какви резултати изкарва при един Speedtest? VoLTE налично ли е? И Google Photos работи ли коректно? Хвърлил съм му око, притеснява ме единствено липсата на 5G и Google услуги.
Не че много ми е зор това 5г, ама все пак си плащам план без никакви ограничения, затова питам горе-долу какви скорости на download се постигат с 4G. Доста четох за гугълските услуги и мисля, че ще се справя, и без това не съм голям фен на гугъл. Плащам си обаче за място в облака им, и затова държа google photos да работи и снимките да се ъплоудват там.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2023-03-14, 14:37:28)whitehart написа:  Да попитам ползващите модела, на мобилни данни 4G или LTE показва? Какви резултати изкарва при един Speedtest? VoLTE налично ли е? И Google Photos работи ли коректно? Хвърлил съм му око, притеснява ме единствено липсата на 5G и Google услуги.
Не че много ми е зор това 5г, ама все пак си плащам план без никакви ограничения, затова питам горе-долу какви скорости на download се постигат с 4G. Доста четох за гугълските услуги и мисля, че ще се справя, и без това не съм голям фен на гугъл. Плащам си обаче за място в облака им, и затова държа google photos да работи и снимките да се ъплоудват там.
Ето ти данни от speed testa,иначе има Volte. Имам и инсталиран google photos,работи но не знам ,дали синхронизира ,защото не го ползвам. Иначе всичко гугълско се инсталира чрез gbox ,като например youtube и т.н[Изображение: 56fa5be6c2669492c98fbfd7aaa7d50b.jpg]

Изпратено от моят JSN-AL00a с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikiberk89 за това мнение:
  • whitehart
Цитирай
#78

(2023-03-14, 21:07:29)nikiberk89 написа:  Ето ти данни от speed testa,иначе има Volte. Имам и инсталиран google photos,работи но не знам ,дали синхронизира ,защото не го ползвам. Иначе всичко гугълско се инсталира чрез gbox ,като например youtube и т.н[Изображение: 56fa5be6c2669492c98fbfd7aaa7d50b.jpg]

Изпратено от моят JSN-AL00a с помощта на Tapatalk

За YouTube не ти трябва Gbox,а ReVanced
Цитирай
#79

Та последно различни мнения за този Gbox. Колко добре интегрира гугълските услуги, следва ли нормална синхронизация с поща, снимки, контакти. Точи или не повече от нормално батерията защото някой и това беше споменал. Може би трябва на прясно да се инсталира и да се тества.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
#80

(2023-03-20, 10:17:44)julian_jecov написа:  Та последно различни мнения за този Gbox. Колко добре интегрира гугълските услуги, следва ли нормална синхронизация с поща, снимки, контакти. Точи или не повече от нормално батерията защото някой и това беше споменал. Може би трябва на прясно да се инсталира и да се тества.
Поща не синхронизира, трябва ръчно, изобщо gbox един виртуална програма...

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#81

(2023-03-20, 21:57:32)dzivko написа:  Поща не синхронизира, трябва ръчно, изобщо gbox един виртуална програма...

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

очаква се голям ъпдейт на Gbox,с който ще се оправят всичките бъгове.Ще пуснат и към него Android Auto.Казвам го защото го знам от първа ръка,аз съм един от малкото бета тестери на Gbox.
За поща си има приложение Outlook,Sparky,Aqua Mail,Blue Mail всичките които са качени в AppGallery

(2023-03-20, 10:17:44)julian_jecov написа:  Та последно различни мнения за този Gbox. Колко добре интегрира гугълските услуги, следва ли нормална синхронизация с поща, снимки, контакти. Точи или не повече от нормално батерията защото някой и това беше споменал. Може би трябва на прясно да се инсталира и да се тества.

Задай въпросът по конкретно.Кое приложение ти трябва.
- google contacs неможеш да ги синхронизираш (с изключение на приложението DAVx което е платено)
- google photo работи без проблемно,но трябва да го инсталираш към Gbox като native app.Тоест свали си Google Photo от сайта на Gbox и го стартирай и вс ще е ок.
- за YouTube ползвайте ReVanced приложението (прикачвам файловете)
https://files.fm/u/2utu9eb2s
Цитирай
#82

Със сигурност установих, че едно приложение липсва - keep notes.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
#83

Aqua mail е много добър мейл клиент с пуш известия още от време оно п40-ково.
Цитирай
#84

Huawei имат ли някакъв облак, в който да си прехвърля всички снимки от google photos и да си плащам абонамент? Един вид да за*ба гугъл фотос и всички снимки автоматично да се ъплоудват в хуавейския облак?
Цитирай
#85

(2023-03-23, 10:45:46)whitehart написа:  Huawei имат ли някакъв облак, в който да си прехвърля всички снимки от google photos и да си плащам абонамент? Един вид да за*ба гугъл фотос и всички снимки автоматично да се ъплоудват в хуавейския облак?
Да имат- 5GB безплатно,за повече ще трябва да плащаш. https://cloud.huawei.com/

Huawei P30
Цитирай
#86

(2023-03-23, 10:45:46)whitehart написа:  Huawei имат ли някакъв облак, в който да си прехвърля всички снимки от google photos и да си плащам абонамент? Един вид да за*ба гугъл фотос и всички снимки автоматично да се ъплоудват в хуавейския облак?

имат Huawei Cloud,но Google Photo можеш да го ползваш посредством с Gbox без проблеми
Цитирай
#87

(2023-03-21, 00:04:43)kosta8704 написа:  - google contacs неможеш да ги синхронизираш (с изключение на приложението DAVx което е платено)

Във F-droid магазина е безплатна версията

Здравейте,
Искам да попитам има ли вариант на този телефон да се зададе опция като вдигнеш да говориш и да се включва автоматично високоговорителя.

Предпологам че ще става с външно приложение, защото не открих такава опция вградена.
Цитирай
#88

Преки пътища и жестове -отговаряне на повикване. И включваш опцията. Има и други жестове.
Цитирай
#89

(2023-04-04, 12:31:09)gospodinov написа:  Преки пътища и жестове -отговаряне на повикване. И включваш опцията. Има и други жестове.

Ако става въпрос за опцията "Отговоряне на повикване", доколкото чета тази опция е докато звъни телефона да го вдигнеш до ухото си от масата и той да отговори автоматично на обаждането. Това съм го пробвал работи без грешка, но не това искам.

Имам стойка за телефона в колата. Тъй като тя е старичка (някой сега ще каже има телефон за три бона, а пък кара такава кола - тая ми е работната имам друга кола Smile ) и няма блутут искам като приема обаждане, директно да се включва на говорител.
Цитирай
#90

Взех телефона преди няколко дни. За сега всичко което ползвам си върви без проблем, но батерията малко ме притеснява. Спомням си първите 2 - 3 г. Mate 20 ката кареше по 2 дни, а тук едвам изкарвам деня.. Надявам се да има някакви оптимизаций с бъдещи ъпдейти.

Samsung Galaxy Nexus /
 Huawei p8 lite/ Samsung j7 2016/ Huawei Mate 20/ Huawei Mate 50 Pro
Цитирай
#91

Изчакай още някакво време батерията да се оптимизира според начина ти на ползване и би грябвало да се подобри.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#92

Пичове,след почти 6 години вярна служба,батерията на mate 10 pro се предаде и смятам да не го ремонтирам.
Спрял съм се на Pixel 7pro и Mate 50 pro.Чудя се какво да правя с пустата му липса на "Гугъл".Май е вече време да предам марката.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • stenlius
Цитирай
#93

Хахаха. Какво да ти кажа. В момента съм с Pixel 7 Pro и продавам Mate 40 Pro. Много хора казват ама той камерата е като на 6 про, няма бързи зарежда ала бала, но това е моят телефон и това е. Каквото такова.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#94

Така ме е яд че ги съсипаха.Виждам,че все още правят уникални телефони,но сега повече от всякога сме вързани към Гугъл услугите.Смених няколко ниски класове като втори телефони и не могат да стъпят на малкия пръст на мейта по усещане.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#95

Нямам какво да крия.

Log in with Google Account



Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
Цитирай
#96

(2023-06-30, 21:22:00)nanobanano написа:  Пичове,след почти 6 години вярна служба,батерията на mate 10 pro се предаде и смятам да не го ремонтирам.
Спрял съм се на Pixel 7pro и Mate 50 pro.Чудя се какво да правя с пустата му липса на "Гугъл".Май е вече време да предам марката.
Пиксела може да е грешка, освен камерата друго няма. Предимството му е, че евентуално може да го купиш сравнително евтино. Чистият андроид не е за всеки и е доста постен, да не говорим за батерия, модеми, загряване, липса на 5G, etc.
Помисли си дали можеш да свикнеш в ежедневието без синхронизация с Гугъл или с частична такава, ако можеш - мейта е супер, както и P60 Pro.
Ако не можеш - Honor Magic 5 Pro е логичен избор за човек, свикнал с Huawei. Мислех да не споменавам Samsung, но ако имаш бюджет S23U е по-добър балансиран избор от всички гореизброени.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • ganchev, nanobanano
Цитирай
#97

Самсунга отпада,заради интерфейса му.Не ми харесва.Иначе бях се насочил към чистия s23, защото е много удобен ,а ултрата е огромна и скъпа.Поръчах един пиксел и ще видим.Хонора до преди година/две беше с недоизпипан софтуер и за това гледам скептично на него.Може да е копие Huawei ,но дали е сполучливо?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#98

(2023-07-01, 09:38:17)stenlius написа:  Пиксела може да е грешка, освен камерата друго няма. Предимството му е, че евентуално може да го купиш сравнително евтино. Чистият андроид не е за всеки и е доста постен, да не говорим за батерия, модеми, загряване, липса на 5G, etc.
Помисли си дали можеш да свикнеш в ежедневието без синхронизация с Гугъл или с частична такава, ако можеш - мейта е супер, както и P60 Pro.
Ако не можеш - Honor Magic 5 Pro е логичен избор за човек, свикнал с Huawei. Мислех да не споменавам Samsung, но ако имаш бюджет S23U е по-добър балансиран избор от всички гореизброени.

Според мен honor magic 5 pro във всичко превъзхожда Самсунг S23U. Май за момента е най - добрия избор на пазара.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай
#99

Не е важно на хартия.Аз преди известно време тествах софтуера на друг хонор и си беше недъгава работа в сравнение с хуавея.Сега мога да изпиша 2 страници с недъзите на Моторола G200 .Да,бюджетен телефон е но все пак.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2023-07-01, 13:13:16)julian_jecov написа:  Според мен honor magic 5 pro във всичко превъзхожда Самсунг S23U. Май за момента е най - добрия избор на пазара.

Да, ако не грееше като печка и съответно не си сваляше честотите постоянно.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)