Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Руските автомобили
#26

(2022-11-16, 11:27:34)Compare написа:  За останалите фенове на москвич.


[Изображение: 3hyududs.jpg]
[url=https://www.directupload.net][/url]
Или JAC SUV JS4


Прикачени файлове

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#27

Китай взима всичко в Русия на ишлеме. До два месеца руското в Lada ще остане емблемата. Руският гигант потвърди, че тази година ще произведе около 400 000 автомобила в заводите си в Толиати и Санкт Петербург (в бившия завод на Nissan).

Според шефът Максим Соколов, концернът „АвтоВАЗ” ще ускори старта на китайската сборка, за да може да се заеме с лансирането на нови модела най-късно до есента.

Източник

Huawei P30
Цитирай
#28

На това само името му е москвич. Дори буквите да напишат марката са направени в Китай. Подозирам, че и русифицирането на таблото е правено в Китай. Нали викаха всичките 80тина произведени бройки за ъпдейт на правописните грешки.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#29

(2023-04-04, 16:52:04)jivkojj написа:  Подозирам, че и русифицирането на таблото е правено в Китай. Нали викаха всичките 80тина произведени бройки за ъпдейт на правописните грешки.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Уж Руснаците са му инсталирали меню-то.
Цитат:Два месеца след началото на продажбите се оказало, че при превода на менюто на бордния компютър са допуснати грешки. По тази причина компанията изтегля обратно всичките 86 продадени коли за инсталиране на нов софтуер.
Според Motor.ru става въпрос за неправилна русификация на менюто в компютърната система на „Москвич 3“. Руските букви в електронния панел, русификацията, беше единственото или едно от малкото неща, което отличаваше „руския“ „Москвич 3“ от китайския автомобил JAC JS4, коментират в социалните мрежи в Русия. Втората разлика е табелката с името върху каросерията. Китайският JAC JS4 идва в готов сглобен вид от Китай в Русия, където трябва само да му сложат табелка с името и да инсталират руско меню.

Източник

Huawei P30
Цитирай
#30

Очаква се през 2024г.Руския автомобил Волга да започне да се произвежда,с по нова визия.

Източник

Huawei P30
Цитирай
#31

(2022-11-21, 14:39:29)imthedevil написа:  Да не се окаже, че Москвичите (най-вероятно баш така ще се окаже) ще са ребрандиран китаец...

Е ,то тъй ма, нема време. Требе пари за бомби.
Цитирай
#32

Цитат: "разопаковането на пристигналите готови модули, лепенки на бранда и ръководство на руски език. Остава само да се намери подходящия автомобил, но който да бъдат залепени лепенките“.
Тоест някаква китайска бангия със залепена лепенка ГАЗ Волга. Междодругото едновремешните ГАЗ-21 и ГАЗ-24 също са копия на Форд и Пакард съответно.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#33

Е то на рашките всичко им е копи-пейст. Нищо изненадващо...
Цитирай
#34

(2023-06-03, 14:08:13)whitehart написа:  Е то на рашките всичко им е копи-пейст. Нищо изненадващо...
Да, сякаш при американците не е така, като се започне от моторите и се стигне до тетриса. Нищо изненадващо и при тях..

 
Цитирай
#35

Усещам, как леко започвате да покачвате напрежението, само минавам, да го отбележа!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#36

Момичета, никой не ви кара да си купувате Москвич... като не ви кефи просто вазирайте...
Цитирай
#37

Който не е карал руски боклуци, той не знае с какво се е разминал... Не знам какво им се прехласвате толкова, та чак и патос тежък се генерира в темата. Факт, че съм подкарвал 90% от техниката през Соца и знам за какво става дума! Сега едва ли е напреднала повече...
Мир, вам - харесвайте си ги, но не ги величайте, защото това е лъжа!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#38

Покрай темата.
Ако някога реша ИЗОБЩО да си купя автомобил - не е изключено, да е Москвич или Волга.
Помните ли това - " Не се обвързвай с нищо, от което да не можеш да се отървеш за 30 секунди, ако усетиш жегата зад ъгъла!"

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#39

(2023-06-03, 14:08:13)whitehart написа:  Е то на рашките всичко им е копи-пейст. Нищо изненадващо...

То па като китайското е по-различно! Изкупиха сума ти марки, ама качеството не е същото.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#40

@alexbg67 И аз съм на същото мнение.Превозните средства им са много капризни.Имам спомен,в казармата колко много камиони имаше,и постоянно се разваляха,БТР-рите също.Изкарват 2-та за една клетва,и после единия дърпа другия,така се прибират.Баща ми на времето имаше една моторна резачка Дружба,тя се разваляше постоянно,проблеми явно с карбуратора,работи малко и като изгасни,няма палене,нова беше същата работа.

Huawei P30
Цитирай
#41

(2023-06-03, 20:52:30)DoryanY написа:  ......Превозните средства им са много капризни.......

Не всички. Карах доста време Волга ГАЗ 24. Имаше си много трески за дялкане но си беше безотказна машина на пътя. Вероятно заради базата от която е произлязла - Ford Falcon 1962. Двигателя и обаче не беше фордовски. Покрай WW2 руснаците си бяха харесали Willys MB доставян в СССР по договора ленд-лийз заради практически неразрушимия му мотор и конструкция така че волгата вървеше с американски военен двигател от втората война. Машината удома беше от първите внесени в България. После започнаха да я 'модернизират' и всяка следваща промяна я скпваше все повече и повече - по малка мощност на двигателя но по голям разход на гориво и все по ниско качество на изработката.
Цитирай
#42

Кои са тези руски аштомобили? Аз само за буханката се сещам.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#43

(2023-06-04, 08:53:34)3PO написа:  Кои са тези руски аштомобили? Аз само за буханката се сещам.
Много са: КамАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЛиАЗ, ПАЗ, ГолАЗ, БАЗ.

 
Цитирай
#44

(2023-06-04, 09:07:26)NoMaD написа:  Много са: КамАЗ, ГАЗ, УАЗ, ЛиАЗ, ПАЗ, ГолАЗ, БАЗ.

Това не са точно автомобили, които да си паркираш в гаража.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#45

(2023-06-05, 05:17:21)3PO написа:  Това не са точно автомобили, които да си паркираш в гаража.

Само УАЗ, ама в задния двор - да не се вижда много. Другите изобщо не са за лично ползване.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)