Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Falcon
#1

Това е Amazfit Falcon. Устройството за носене има защита от вода 20 АТМ, каквато няма нито един друг часовник на Amazfit. Новият Falcon издържа дълготрайно потапяне във вода на голяма дълбочина и може да работи в широк температурен диапазон –  от -70 до +40 градуса по Целзий. Корпусът на часовника е направен от титан, а екранът е защитен със сапфирно стъкло.
Amazfit Falcon е оборудван с 1,28-инчов AMOLED екран с резолюция 416х416 пиксела с поддръжката на технологията Always-on. Освен GPS навигация устройството има Wi-Fi и Bluetooth 5.0 Low Energy модули за безжична връзка.
Смарт часовникът поддържа 159 спортни режима, може да определя наситеността на кръвта с кислород, нивото на стрес и да извършва мониторинг на сърдечната дейност в режим 24/7. Захранването се осъществява от акумулаторна батерия с капацитет 500 mAh, която осигурява до две седмици автономна работа при нормално използване и до 30 дни в икономичен режим. Но ако GPS навигацията се използва без прекъсване, автономната работа е с продължителност само 21 часа.


[Изображение: gsmarena_003.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на kerenski за това мнение:
  • KenLii, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой, някъде виждал ли е модела из бг пространството? Никъде не го евиждам дори и при малките онлай търговци.
Интересно ми е защо не се предлага официално, дори и т рекс 2, а и гтр 4 мисля ги няма по големите вериги, а предните ги имаше.

Ще ми се да го видя наживо, ама едва ли, а много ми харесва и бих го взел да заменя трекс 2, макар и някой неща да сa dowungrade спрямо него.
Цитирай
#3

Не намирам нищо из бг пространството.
Този модел идва малко скъп и Гармин май се справят по-добре в този клас.
Иначе дизайнът цепи мрака.
Цитирай
#4

Е аз отдавна гледам и никъде нищо. В немският амзон е на 500 евро. с 50 по-малко от официалната цена.

И аз заради дизайна, материалите и изработката.
Иначе не схващам защо със същата батерия 500м/ч, колкото е на т рекс 2, по данни му дават почти наполовина живот -14 дена. Maй е със зеп 2 и оттам идва разликата.
Другото неприятно е, че е по-голям от т рекса, а дисплея е по-малък!? Ей това ми е странно и са 2-та фактора, който ме спират да го взема.

Иначе като клас той се цели директо в марк серията на гармин, не във феникс, а те са по 2000 евро, а той е само 550
Цитирай
#5

Бихте ли платили реално такива пари за смарт часовник единствено заради титановия корпус и сапфира при положение, че след година или две батерията ще е брак  и технологията морално остаряла. 
20-те бара, който производителя рекламира не се връзва с технологията на бутоните, без възможност за завиване/затягане и получаване на пълно херметично уплътнение.
Цитирай
#6

Палщал съм реално и доста над цената на този, Tag Hauer Conected, Garmin Fenix 6 Sapphire Titanium и сега Apple Watch stainless steal вариант. Ползвам ги, и като ми писнат ги продавам. При Апъл е най добре измислено, като замине батерията, в официалния сервиз го заменят с нов на цената на самата батерията. Отделно не виждам пречка софтуера да бачка поне 4г. Последната 8ма версия на апъл е с процесора на серия 6, включително и ултрата. Има някоя и друга разлика, но не е съществена.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#7

Кефа цена няма. За часовници съм дал повече пари, отколкото за коли. А тия смартове са направо измежду другите
Ползвам някой месец и то затова време излиза друг модел и сменям. За дали ще му умре батерията не съм мислил, щото ням да стигна дотам

Не е нужно да се завинтват бутоните, а дори и коронката, за да има 20 бар-а водоустойчивост.
Ето ти един пресен пример от друг мой механичен хронограф,  който е със същата водоустойчивост и бутоните не се завиват и си щракат спокойно.

   


Друг е въпроса, че точно баш с амазфит никой няма да тръгне да се гмурка

@kery70 от тага по-красив смарт не съм виждал и вчера ми изтекоха очите по новият модулар Е4, но с тоя андройдски живот на батерията цц не
Цитирай
#8

Красиви са много! Тази certina на Hublot са я докарали малко, хубава е доста.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#9

За тази Сертина си точих зъбите до преди два дена, но късмета си е късмет.  Да го носите със здраве.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)