Анкета: Кое приложение за смартфони за велосипедисти ползвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Bike Frame Cal
0%
0
0%
Bike Repair
0%
0
0%
Bike Fit calculator
0%
0
0%
Zwift
0%
0
0%
Wahoo Fitness
0%
0
0%
Ride With GPS
0%
0
0%
Trailforks
0%
0
0%
Друго
100.00%
6
100.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кое приложение за смартфони за велосипедисти ползвате?
#1

[Изображение: app-di-ciclismo.jpg]
Кое приложение за смартфони за велосипедисти ползвате?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Карам велосипед почти всеки ден. Не използвам приложения за тела, сложил съм един километраж и за мен е напълно достатъчен  Cool


Прикачени файлове
.jpg IronHrt_20220714_200304_8.4.300 (1).jpg Размер: 59.52 KB  Сваляния: 86
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#3

SportsTracker, но преди като нямах Apple Watch трябваше ръчно да го стартирам от телефона, за да ми засича прогреса, а сега извлича информацията автоматично от часовника.
Единственото, което трябва да направя на часовника е да натисна:

[Изображение: IMG-3867.jpg]
[Изображение: IMG-3868.jpg]

След това го спирам, когато приключа, защото ненужно ми засича пулс, екрана свети (сложил съм го по време на "упражнение" да ми показва само часа, защото така или иначе си гледам пътя пред мен, а не ръката) и така, когато се наложи го спирам/пускам според потребностите, но за 5 - 10 минути да отида го магазина и обратно не го спирам (имам предвид, когато съм го пуснал да засича данните, а е на авто-пауза, когато спра и авто-старт, когато тръгна).
За тази година имам доста повече километри и дни каране от предните 2:

[Изображение: IMG-3869.jpg]

Около 15 - 20 км. на ден в града ги навъртам. Нямам просто излишно време да въртя извън града  Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

Използвам Komoot за колездене и за разходките. Ценното му е, че търсиш интересни маршрути и те навигира после по тях. Естествено може и да работи само като регистратор къде се движиш. Като допълнение може да качваш и снимки по пътя с бележки и после да споделиш трака и другите да могат да минат по същия път. Поддържа и смарт часовник.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#5

Не ползвам, защото последното ми колело преди години беше полубегач Спутник. Оттогава вече свикнах да навъртам километри само пеша.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

Не ползвам приложение,само обикновен велосипед.

Huawei P30
Цитирай
#7

Аз използвам Spoce calculator при пренаплитане на капли.Имам си километраж на куулото.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)