Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся съвет
#1

Моля за помощ / съвет. Използвам самсунг с 10 с андроид 12. За мен е важно - нуждая се от програма с която да мога да прекратявам разговора с разтърсване или преобръщане на телефона. Предварително благодаря на всички , които се отзоват на молбата ми.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с Tasker или macro Droid

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

Принципно с обръщане надолу може да спре звъненето/вибрацията, без да "затваря".
Настройки > Разширени функции > Движения и жестове > Заглушаване с жестове

Докато се пробват автоматизации с приложения, които изискват да работят постоянно, т.е. допълнително батерия:
Със power бутона може да се настрои "затваряне".
Телефон > трите точки > Настройки > Отговаряне и прекратяване на разговори > Натс. срт. клавиш край разг.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай
#4

rnaydenov , сърдечно благодаря за съвета. Отворих програмите , но са прекалено сложни за мен-доста съм зле в това отношение VНяма ли по-проста ,работеща програмка-направена като за американец Smile)))

Чо Smile Благодаря и на Вас . Зная за опциите , които описвате и ги ползвам , но предпочитам да мога да прекратявам разговора с обръщане или разтърсване на апарата.
Цитирай
#5

пробвай с bixby routine

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#6

rnaydenov , благодаря Ви за съвета. За съжаление не успях да се справя. Не успях да открия такава настройка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)