Анкета: Какъв вид протектор ползвате на устройството си? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Стъклен и с черна рамка
16.67%
6
16.67%
Стъклен без черна рамка
36.11%
13
36.11%
Хидрогел протектор
22.22%
8
22.22%
UV протектор
0%
0
0%
Течен протектор за дисплей
0%
0
0%
Друго
25.00%
9
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв вид протектор ползвате на смартфона си?
#1

[Изображение: Vyglyadit-zaschitnoe-steklo.jpg]
Какъв вид протектор ползвате на устройството си?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Заводският.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • rikob
Цитирай
#3

Като се замислих,пробвал съм течен до като намеря стъклен за сегашния телефон(реших да не купувам,до като не го видя,и да пробвам,върху екрана и кейса,как стои).За течния нямам наблюдение,дали предпазва.Пробвах и от тези меките,удароустойчиви ги водят,но не ми харесаха,стоят малко матови,и се драскат.На заводския му нямам доверие,те са като фолио.От тези с черната рамка 2 бяха доста чупливи,и се отлепяха лесно,на прав екран,сегашния също е такъв,но явно е от качествените на Displex,и бял съм ползвал техен,също доста качиствен,твърдост H10 се води.

Huawei P30
Цитирай
#4

Не ползвам

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#5

На BASEUS, силиконов, прозрачен, топ е.

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
#6

(2022-11-10, 15:56:20)Victormihov написа:  Не ползвам
За тази тема си значи Използвате ли някаква защита за телефона си?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

Много трудно ми се получава с тия протектори на извития дисплей, точно днес си отлепих поредния без да искамSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

Винаги силиконов. Стъклените ме дразнят.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Denissxx за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#9

Хидрогел ползвам от години.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#10

Няколко месеца ползвах хидрогел, но пак се върнах на варианта стъкло с черна рамка.

 
Цитирай
#11

Ползвам оригиналната заводска найлонова слюда. ( S21 ultra) вече втора година не е мръднала освен матиране където най много трия с пръста. Като се скъса ще сменя телефона. (Макар че и слюдата премахнаха гадовете.)

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#12

Ползвам стъклен на спиген. Супер е. Най-интересното е ,че отгоре няма дупки и покрива сензора за близост, но той си работи перфектно.
Цитирай
#13

Матиран хидрогел протектор - няма отблясъци, пръстовите отпечатъци се виждат много по-малко
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)