Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 2 проблем със зареждане на нов профил
#1
Exclamation 

Здравейте !! Имам следния проблем, изпадна ми един OnePlus 2, но беше заключен с фигура. Направих му хард ресет с бутоните, но при първоначалната настройка не приема акаунта ми в гугъл и търси акаунта на стария собственик. Как може да се преодолее това ?

Xperia Arc S
Цитирай
Аксесоари
#2

Не може, "изпадна ми" звучи като "намерих го" или "взех го" или още по лошото "гепих го"

Тоест не е твой ?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

(2022-11-09, 18:42:59)sepiko написа:  Здравейте !! Имам следния проблем, изпадна ми един OnePlus 2, но беше заключен с фигура. Направих му хард ресет с бутоните, но при първоначалната настройка не приема акаунта ми в гугъл и търси акаунта на стария собственик. Как може да се преодолее това ?
На твое място бих потърсил предишния собственик за да влезе в профила и да откачи устройството от акаунта си в Google.

 
Цитирай
#4

(2022-11-09, 19:52:30)Legend написа:  Не може, "изпадна ми" звучи като "намерих го" или "взех го" или още по лошото "гепих го"

Тоест не е твой ?

Офф явно трябва да обясня, телефона дойде с пратка лаптопи от Дания (имам човек там събира отпадъци) взимам от него лаптопи за сервиза. 
P.S. Сто годишен телефон, голяма плячка  Big Grin Big Grin

(2022-11-09, 19:56:32)NoMaD написа:  На твое място бих потърсил предишния собственик за да влезе в профила и да откачи устройството от акаунта си в Google.

Практически е невъзможно. Значи няма начин, нещо префлашване, смяна на ромове ?

Xperia Arc S
Цитирай
#5

Опитай с префлашване на рома, дано свърши работа.

 
Цитирай
#6

Намерих как става Wink
https://www.youtube.com/watch?v=o-wWfLHJsO4
Благодаря на отзовалите се Smile

Xperia Arc S
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)