Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit PowerBuds и настройки на звука в MIUI
#1

Здравейте поради изключително добрата оферта се сдобих със слушалките от заглавието - Amazfit Powerbuds

Какво ги отличава от останалите на пазара? - МЕРЯТ ПУЛС!

И дизайна, разбира се.
Офертата беше от AliExpress.
Поръчани на 1-ви ноември със странен тракинг, който се оказа в Пловдив днес - с офис експрес в каса на easypay.
Цената излезе около 70лв, защото поръчах опцията без кутия: https://www.aliexpress.com/item/1005004283367876.html

Всичко го има и във видеото. Идеята на тази тема е по-скоро да видите интересни настройки на MIUI, но няма как да я сложа на друго място във форума, защото е обвързана с някакъв аксесоар, което прави Lifestyle раздела най-подходящ според мен.

Снимките съм ги качил в imgur, За да не спамя тук, а видеото ще постна след малко, като с най-добро качество ще е достъпно утре.

Галерия: https://imgur.com/a/jMpvT0I

Видео: 

[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, dp4u4umi6ev, sirgeorge
Цитирай
Аксесоари
#2

Retail box нужно ли е като цяло, защото той е + 50лв ?
Цитирай
#3

Май губиш само тапичките (допълнителните) и добрия търговски вид, в случай, че искаш да ги продаваш някога..
Цитирай
#4

Това меню Volume adjustment при мен е изкарано още в Sound effects и от известно време забелязах, че не е активно, а си играх с него в началото. Включвах и изключвах еквалайзера, Adjust sound to earphones и какво ли не пробвах, не е активно, стои бледо. В началото бях с Андроид 12 на xiaomi.eu, но не си спомням дали тогава го разцъквах. Сега съм пак с xiaomi.eu, но се върнах на Андроид 11 (Redmi Note 11) . Слушалките са "Redmi Buds 3 Lite" и "Tronsmart Onyx Ace Pro". Не е "болка" , но ми е интересно какво стана.
П.П. Със смяна на региони и езици пак не става.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#5

Не съм го виждал на друг телефон, за да го мъча. Може да има значение какви са слушалките
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)