Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 11 - слухове, спецификации, коментари
#76

OnePlus 11 - Ревю.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Някой, ако види в читав бг магазин 8/128 версията да пише.
Излизат ми в пазаруваж 2-3 оферти, но не знам дали не са китайска версия
Иначе днес в емаг в с 50лв надолу 12гб модел
Цитирай
#78

Звъниш и питаш. Имаш и 15 дни за връщане. От първия предложен сайт имам добри впечатления, пазарувах повече от веднъж без проблеми.

Вероятно скоро ще се появи и при румънците, 12/256 е от няколко дни там.
Цитирай
#79

(2023-03-07, 15:18:58)rumo написа:  Някой, ако види в читав бг магазин 8/128 версията да пише.
Излизат ми в пазаруваж 2-3 оферти, но не знам дали не са китайска версия
Иначе днес в емаг в с 50лв надолу 12гб модел

8/128GB няма за Китай, има глобална. Китайските версии започват от 12/256GB.
Единственият официален внос у нас е на 16/256GB. 12/256 пак не е за нашият регион и може да пострадаш от ОТА ъпдейта с деактивирането.

Защо не си го купиш от официалният сайт - 1699 лв с безплатен оригинален калъф и 6 месеца безплатен абонамент за 100GB Google One + Youtube Premium?

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 2 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • borko197, L1892
Цитирай
#80

(2023-03-07, 15:18:58)rumo написа:  Иначе днес в емаг в с 50лв надолу 12гб модел

Емаг са само 16 gb. Дано паднат скоро цените на китайските.

В този сайт https://www.oneplus.com/bg
при връщане не стар телефон сваля цената. За България не знам дали работи.
[Изображение: Screenshot-20230307-191736-Samsung-Internet.jpg]

[Изображение: Screenshot-20230307-191754-Samsung-Internet.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#81

(2023-03-07, 19:07:43)airbus написа:  ... 
В този сайт https://www.oneplus.com/bg
при връщане не  стар телефон сваля цената. За България не знам дали работи...

При връщане на стар телефон/таблет цената се сваля според модела, като за по-старите отстъпката е 10-20 евро, но това е разбираемо.

На мен обаче ми е любопитно друго - при всички ревюта се вижда, че 1+11 е със зарядно и традиционния червен кабел, а в този сайт тия 2 аксесоара са дефинирани като препоръчителни на цена 47,99 евро. Някак не се връзва това.

П.П. За България - не намирам информация.

П.П. 2. Ако не се върне стар телефон/таблет, цената е 1856 лв. Не се рових да видя цена за доставката, но ако наистина трябва да се добавят още 94 лв. за адаптер+кабел, цената става съвсем неприемлива.
Цитирай
#82

(2023-03-07, 15:18:58)rumo написа:  Някой, ако види в читав бг магазин 8/128 версията да пише...
В citytel се предлага конфигурацията 8/128.

 
Цитирай
#83

(2023-03-07, 20:20:53)L1892 написа:  При връщане на стар телефон/таблет цената се сваля според модела, като за по-старите отстъпката е 10-20 евро, но това е разбираемо.

На мен обаче ми е любопитно друго - при всички ревюта се вижда, че 1+11 е със зарядно и традиционния червен кабел, а в този сайт тия 2 аксесоара са дефинирани като препоръчителни на цена 47,99 евро. Някак не се връзва това.

П.П. За България - не намирам информация.

П.П. 2. Ако не се върне стар телефон/таблет, цената е 1856 лв. Не се рових да видя цена за доставката, но ако наистина трябва да се добавят още 94 лв. за адаптер+кабел, цената става съвсем неприемлива.
От този сайт по-официално място за покупка - нЕма Wink.

За всеки Oneplus досега е имало секция "In the box" и за този има:

In The Box

OnePlus 11 5G
100W SUPERVOOC Power Adapter
Type-A to C Cable
Ръководство за бърз старт
Поздравително писмо
Информация за безопасност и гаранционна карта
Logo sticker
Протектор за екран (предварително поставен)
Игла за поставка за SIM

Също така и доставката е безплатна, както е било и с предните модели.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#84

(2023-03-07, 22:57:50)stenlius написа:  От този сайт по-официално място за покупка - нЕма Wink.

А какво версия е телефона от този? Да не е щатска, която е като китайската без  Esim.
Как се връща стар терефон към тях?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#85

Няколко пъти го слагам в кошницата в официалният сайт. Това трейд е по-добре да си треjдна в олх-а моят.
Не ми се чака нещо, щото докато дойде оттам и сигурно вече ще искам ксиоми 13 Smile пък и без друго съм разтроен...

В ситител излиза малко по-евтина 8гб и със цели 100лв 16гб! и евентуално би трябвало да дойде на следващият ден.
Но не съм убеден че ще е "нашенска" версия.

А всъщност за тук глобална или ервро версия е официално ? И някой да светне на 2 на 3 какви са разликите
Цитирай
#86

Няма основание да мрънкаме за цената. 16/256 е 1900 лв. Еквивалента Xiaomi 13 pro струва 2500 лв. А 1+ е по добър!
Цитирай
#87

Не става въпрос за мънкане, а че тук е по-евтин от официалният сайт, а и че ще дойде за ден.
Само това че не съм сигурен каква версия ще пратят....какво трябва да пише на кутията.

А и дали е по-добър не съм убеден, дори и на хартия не е, а и повече ме влече към ксиаоми, но да доста по-скъп е.
Цитирай
#88

Написал съм всичко преди десетина дни. Сега накратко ще сравня 1+ 11 и Mi 13 pro, така както аз го виждам. И двата са прекрасни, разбира се.
Mi има водоустойчивост, безжично и обратно безжично зареждане, инфраред. Все неща дето не се използват. Цената му в момента е около 600 лв. по висока. Има и вечния бъг, да се отключва екрана през време на разговор, което е много неприятно.
1+ има по стбилен софтуер, без бъгове, по издръжлива батерия, физическо копченце за режимите на звука (он/вибро/офф), съвсем малка заобленост на дисплея.
Другото е еднакво.
Трябва ти глобална версия, НЕ глобален ром.
Купи си телефона от официалния сайт. Идва за няколко дни с UPS, безплатно на адрес. Има и подарък. И гръб си поръай ит там. Уникални са!
Станаха скъпи тия флагмани. То, човек и за 800 лв. може да си купи прекрсен телефон!
Успех!
Цитирай
#89

Забравяш дисплеят, който на ксиоми е последен модел, със сигурност по-ярък и най-вероятмо като цяло по-качествен
Камерата също би трябвало да е по-добра.
Но и 2-те неща може да им се направи разлика само ако си собственик и на двата телелфона.
Отделно малко по-бързо зарядно, не че е нещо + 20В, но и другите неща дето си ги писал около зареждането за някой хора са много важни, по-голяма издръжливост на батерията и дават от гсм арена - 108ч за 1+11 срещу 115 на ксиаоми. по-висока водоустойчивост IP68, по-ново поколение стъкло отпред и керамика отзад. по-високи резултати на бенчмарковете пак в полза на ксиаоми..а бе доста неща се натрупват. За кой са важни за кой не, ама ги има
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#90

Не е особено важно дисплея да е много ярък. Важно е да има дълбочина и истински цветове. Бързото зарядно не е важно за 25 монути ли ще те зареди или за 20, и без това се ползва само при спешна нужда. Oxygen винги е побеждвал MIUI. По добре управлява хардуера. ДЕСЕТ ГОДИНИ СЪМ БИЛ САМО С ФЛАГМАНИТЕ НА ШАОМИ. Те направиха много модели и редовно намазват софтуерно разкошния хардуер. Снимките не трябва да се сравняват на разкрасените дисплей на телефоните, качваш ги на компютър и там гледаш.
Предлагам ти да си купиш Ми 13 про и да сравняваме каквото кажеш
Цитирай
#91

(2023-03-07, 22:57:50)stenlius написа:  От този сайт по-официално място за покупка - нЕма Wink...

Е, като нЕма Wink, има и други магазини. При това при тях цената неминуемо пада с времето, което практически почти не се случва при баш официалните сайтове.
Цитирай
#92

Шайоми никога, ама никога не бих си взел, докато не си оправят вечния проблем със сензора за близост. Несериозно е толкова години да се правят на цигани с тия умрели виртуални сензори, дето я сработят, я не. Иначе, четейки и гледайки все повече ревюта на 11-ката, все повече се навивам да се метна обратно в андроид лагера с нея. Не че не съм доволен от ябълката, ама тоя Иос с неговите ограничения леко ме дразни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • borko197
Цитирай
#93

(2023-03-08, 08:33:11)L1892 написа:  Е, като нЕма Wink, има и други магазини. При това при тях цената неминуемо пада с времето, което практически почти не се случва при баш официалните сайтове.

Цената пада, защото са нелегален внос Wink. В дистрибутора цената не пада бързо, в сайта също. Като мине известно време и остарее модела леко - в сайта имат навика да пускат добри намаления с по -200 -300 EUR - тогава си струва да се купува.
Досега най-изгодни бяха китайските версии с глобален ROM - но откакто започнаха да ги блокират в други региони няма яснота какво ще се случва. Досега никой не е успял да го избегне това и се чака решение. Ако го оправят или заобиколят - пак си остават най-изгодната покупка - 12/256 е 700 EUR.

airbus - от сайта поръчките за BG са локализираната версия, която е предвидена официално за нашият регион.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#94

(2023-03-08, 09:28:46)whitehart написа:  Шайоми никога, ама никога не бих си взел, докато не си оправят вечния проблем със сензора за близост. Несериозно е толкова години да се правят на цигани с тия умрели виртуални сензори,

За 13 серия не е ли вече физически. Поне по спомен.


(2023-03-08, 10:03:03)stenlius написа:  airbus - от сайта поръчките за BG са локализираната версия, която е предвидена официално за нашият регион.

Ще им прочета условията на този сайт. По локализара версия да разбирам европейско/американската с есим "Слот для SIM везде указан двойной. Но для Европы / США ещё и e-SIM"

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#95

(2023-03-08, 10:03:03)stenlius написа:  Цената пада, защото са нелегален внос Wink. В дистрибутора цената не пада бързо, в сайта също. Като мине известно време и остарее модела леко - в сайта имат навика да пускат добри намаления с по -200 -300 EUR - тогава си струва да се купува...

За сайта на производителя е ясно - там върви глобална маркетингова политика, която обикновено е и с локални ценови разлики, често и съвсем не малки. В масовия случай обаче при покупки от такива източници се изисква предварително плащане на стоката, което на мен пък хич не ми е по вкуса по цял куп причини.

Официалните нашенски доставчици смайват света с гоненето на максимални печалби с минимум усилия, но не пропускат да се жалват "от нелоялната конкуренция". Не че и там няма откровени мошеници, самият аз имах проблеми с един такъв, но е редно да се отбележи и наличието на съвсем коректни "малки" търговци, които са много по-гъвкави при ценообразуването.

Та в тоя дух най-добре е всеки сам за себе си да прецени колко и какви рискове е склонен да поеме при покупката на коя да е стока Smile.
Цитирай
#96

(2023-03-08, 10:54:58)L1892 написа:  За сайта на производителя е ясно - там върви глобална маркетингова политика, която обикновено е и с локални ценови разлики, често и съвсем не малки. В масовия случай обаче при покупки от такива източници се изисква предварително плащане на стоката, което на мен пък хич не ми е по вкуса по цял куп причини.

Плащането едно, но от този сайт не се разбира дали се дължи ддс, ако внос от сащ. Тогава се обезсмисля

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#97

Не е само до ДДС, което си е твърде сериозна сума, разбира се, но има и други неясноти. Как, например, се случва предоставянето на употребявано устройство с цел ползване на отстъпка - теория и практика често нямат много общо. От там и рискът по-ниската цена в крайна сметка да излезе по-висока съвсем не е за подценяване, но, както казах и по-горе, нека всеки сам да си решава.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#98

Мернах за някакъв срок за връщане на старото у-во.  Не намирам и за гаранция информация. Пише за пращане някъде си. Гледам щатската версия е със само 12 месеца гаранция. Май отпада този сайт.

Цитат:rumo
Ще го преживея шима. Яркостта нещо е малка на хартия - 1300 макс я дават

На С20+ и 1200 макс не е добре. На слънце почти не се вижда. Вероятно е същото положение и при 1+11, само където има променливи херци с повечко шим.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#99

(2023-03-08, 11:39:44)airbus написа:  Плащането едно, но от този сайт не се разбира дали се дължи ддс, ако внос от сащ. Тогава се обезсмисля

Ето за eSIM:

[Изображение: 2023-03-08-14-28-46-Window.jpg]

Не се дължи ДДС; това е официален онлайн магазин на Oneplus за Европа - цената е с включено ДДС и доставка. Не идват от САЩ, идват от Германия или Полша. Има си 2 години европейска гаранция, при проблем се пуска RMА в сайта, пращат куриер да го вземе и го носи в сервиза в Полша.

Ей тук си пише всичко нужно по продажбеният процес: https://www.oneplus.com/bg/legal/terms-of-sales
Аз лично trade in не бих правил - винаги е по-добре да се ползва OLX или flip.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • airbus
Цитирай

Кога ги получиха, кога ги върнаха и вече разопаковани.

[Изображение: image.png]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)