Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola one vision трансфер данни
#1

Искам от старият one vision да прехвърля всичко на новият one vision. Реално всички файлове, снимки, приложения, контакти и настройки да се прехвърлят на новият телефон. Пробвай с две приложения ...phone clone и още едно подобно но не става. Когато отворя приложението на новият телефон ми изписва само една опция да маркирам / това е вашият стар телефон /. Няма опция нов телефон.
Дайте съвет как да клониран всичко на новият телефон.
Цитирай
Аксесоари
#2

Чрез google акаунта не става ли?
Цитирай
#3

(2022-11-17, 17:43:15)solo5 написа:  Чрез google акаунта не става ли?


Става, но не всичко се прехвърля.
Предният път от Huawei към Motorola ми прехвърли номерата от Гугъл акаунта но не запаметените в телефона, не ми прехвърли част от приложенията, част от снимки и мелодии също не прехвърли.
За това търся друг вариант.
Цитирай
#4

Трябва първо да влезеш в настройки-акаунти-Google,синхронизираш всичко.Ето една статия
https://support.google.com/android/answe...0%B8%D0%B5

Huawei P30
Цитирай
#5

(2022-11-17, 19:22:48)cloc написа:  Става, но не всичко се прехвърля.
Предният път от Huawei към Motorola ми прехвърли номерата от Гугъл акаунта но не запаметените в телефона, не ми прехвърли част от приложенията, част от снимки и мелодии също не прехвърли.
За това търся друг вариант.
Номерата в устройството са неизвестни на Гугл и няма как да ти ги прехвърли. Опитай с експорта им във файл и после импорт.
Приложенията - когато свържеш новия телефон с акаунта си, в Управление на приложения-->Неинсталирани ще са там, готови за инсталиране в новия. Приложения, инсталирани не от Плея - ръчно.
Снимки и мелодии - SD карта от стария в новия :-)
Цитирай
#6

При избор на контакти за показване(в дайлера),ако се избере Google,всички контакти се запаметяват в акаунта.Не знам защо избирате контактите да се съхраняват на устройството,доста хора го правят,за снимките е същото,аз от толкова сменени телефони,всичко ми се прехвърля на новия,трябва само да се настрои.

Huawei P30
Цитирай
#7

При motorola one vision дали вече са спрели ъпдейтите...Защото от година и нещо няма никакви ъпдейти.
И гледам че из нета се разпространяват статии как да се ъпдейтне до Андройд 12, но до колкото зная може само до Андройд 11, възможно ли е това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)