Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 1000 лв
#1

Здравейте,поизчетох темите назад,но реших да събера мнения.Търси се телефон до 1000лв с максимално хубава камера(игри не се играят,трябва да изкара няколко години).Досегашен телефон: Xiaomi Mi A3(не е ползван досега скъп телефон).Насочил съм се към Самсунг.Засега фаворит:Samsung S21 FE 5G за 880лв от магазина на Самсунг.По-добри предложения?(20FE,S21-не знам дали е в бюджета,други).Търси се нов от ,,читав магазин''.За жена ще е,да не е огромен
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако държиш на камерата, със сигурност Pixel 6 ще ти свърши добра работа.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid, osil
Цитирай
#3

С Pixel стои въпроса откъде да се купи.Трябва ми сигурна гаранция.С онлайн магазини и чужбина едва ли ще се занимавам
Цитирай
#4

Или Samsung S21 FE или Realmi GT2-GT2 Pro.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • ganchev, osil
Цитирай
#5

(2022-11-18, 09:19:50)osil написа:  С Pixel стои въпроса откъде да се купи.Трябва ми сигурна гаранция.С онлайн магазини и чужбина едва ли ще се занимавам
Някои от онлайн търговците имат и физически магазини, може да се види и на място, така че не е проблем.

 
Цитирай
#6

Още едно предложение: Xiaomi 11t pro 730 лв.
 https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-11t-...um=android

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • osil
Цитирай
#7

S21fe е идеален за тези париSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • osil, solo5
Цитирай
#8

За 880лв е топ оферта, не го умувай дълго, че ще свърши.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • osil, solo5
Цитирай
#9

И аз съм все още в търсене на читав телефон до 1000лв. в прицела са ми: Poco F4 GT, А52S, S21 Fe, Realme GT2 Pro, Realme GT Neo2, Motorola Edge 30 Fusion?
Някаква идея Big Grin
Цитирай
#10

От тези аз бих зел S21 FE.
Но имай прдвид, че тази версия, която масово се продава е с 6 гига РАМ, което е минимума вече за андроид.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • osil
Цитирай
#11

(2022-11-18, 21:15:10)Getzata написа:  И аз съм все още в търсене на читав телефон до 1000лв. в прицела са ми: Poco F4 GT, А52S, S21 Fe, Realme GT2 Pro, Realme GT Neo2, Motorola Edge 30 Fusion?
Някаква идея Big Grin

Много различни като клас телефони си си избрал.

Гт2 про е най-високия и ако можеш вземи него. Жена ми е само с гт2 и е много доволна.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#12

Всичко върви към закупуване на Samsung FE 21 5G,утре може би.По стечение на обстоятелствата имаме отскоро служебен същия телефон и го дадох на сестра ми(която си търси телефон) ,да го разцъка и да поснима.Ще заложим на сигурното-добра камера,поддръжка,гаранция и отличната цена в момента
[-] 2 потребители изказват благодарност на osil за това мнение:
  • ganchev, solo5
Цитирай
#13

(2022-11-19, 23:12:52)osil написа:  Всичко върви към закупуване на Samsung FE 21 5G,утре може би.По стечение на обстоятелствата имаме отскоро служебен същия телефон и го дадох на сестра ми(която си търси телефон) ,да го разцъка и да поснима.Ще заложим на сигурното-добра камера,поддръжка,гаранция и  отличната цена в момента

Кажете как се държи батерията, когато имате впечатления! БЛАГОДАРЯ!
Цитирай
#14

Samsung S21 FE беше поръчан през онлайн магазина на 26ти ноември.Днес е звъняно и чакат доставка от чужбина явно,затова се бавят.За батерията ще потърся мнение след ползването,но едва ли ще е много подробно
Цитирай
#15

(2022-12-06, 20:56:10)osil написа:  Samsung S21 FE беше поръчан през онлайн магазина на 26ти ноември.Днес е звъняно и чакат доставка от чужбина явно,затова се бавят.За батерията ще потърся мнение след ползването,но едва ли ще е много подробно

Хахах и аз купих на 24 ноември, писах им следващата седмица казаха в четвъртък, после никой не ме уведоми звънях днес казаха, пак в четвъртък очакват доставка, викам можете ли да се ангажирате с дата минаха две седмици.... Надяват се да го изпратят до края на седмицата и така. 
Да се надяваме да има доставка тази седмица и другата в началото да са при нас. Това не е  сериозно, като знаят че имат някакво количество, да блокират сайта с определените бройки и то и до ден днешен всички цветове са налични в сайта ....Разочароваха ме, ако беше за подарък...
Цитирай
#16

От кой сайт ги поръчахте?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#17

Официалният на Самсунг(samsungstore.bg),но и до магазин официален в Мол преди това се опитахме да вземем,но казаха че нямат наличен и ще поръчват
Цитирай
#18

(2022-12-06, 21:45:02)Getzata написа:  Хахах и аз купих на 24 ноември, писах им следващата седмица казаха в четвъртък, после никой не ме уведоми звънях днес казаха, пак в четвъртък очакват доставка, викам можете ли да се ангажирате с дата минаха две седмици.... Надяват се да го изпратят до края на седмицата и така. 
Да се надяваме да има доставка тази седмица и другата в началото да са при нас. Това не е  сериозно, като знаят че имат някакво количество, да блокират сайта с определените бройки и то и до ден днешен всички цветове са налични в сайта ....Разочароваха ме, ако беше за подарък...
Официалният сайт на САМУСНГ БЪЛГАРИЯ!
Цитирай
#19

Телефонът дойде
Цитирай
#20

(2022-12-10, 10:16:40)osil написа:  Телефонът дойде

А моят още не е Sad.....  Ще звъня в Понеделник! ...

До кой град ви е доставката?
Първи впечатления?
Цитирай
#21

София,на сестра ми е ,препоръчан от мен,ще го активира след сряда,че ще е в чужбина от понеделник и не и се занимава със смени и прехвърляния за кратко време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)