Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет до 500лв
#1

Здравейте!
Можете ли да ме насочите към таблет до около 500лв. Таблетът ще се ползва главно за приемане на поръчки /  ТАКСИ /  и ГПС. Казаха ми че трябва да е що годе бързичък,  за да се работи нормално. Гледам няколко модела на Самсунг , някаква нокиа, няколко модела на Леново има за тези пари. Гол и бос съм на тема таблети,  затова се допитвам до вас. 
Хубав ден!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам ежедневно Lenovo Tab P11 и мисля, че едва ли ще се намери по-удачен модел за тия пари. Има доста излишни вградени приложения, но къде ги няма...
Цитирай
#3

Колегата не е споменал ама мисля, че ще му трябва да има слот за сим карта за интернет. Това Леново го гледам в полиса и май няма ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#4

(2022-11-21, 19:20:36)BlackBone написа:  Колегата не е споменал ама мисля, че ще му трябва да има слот за сим карта за интернет. Това Леново го гледам в полиса и май няма ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Да, точно така. Забравих да спомена, иначе таблета изглежда доста добре , с тези параметри. Кое рам паметта ли да гледам като фактор?
Цитирай
#5

Рам-а е важен, но в таблетите слагат процесори медиатек и унисок които на мен не ми харесват изобщо. Колко инча търсиш? 7-8 инча предполагам ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2022-11-21, 19:20:36)BlackBone написа:  Колегата не е споменал ама мисля, че ще му трябва да има слот за сим карта за интернет. Това Леново го гледам в полиса и май няма ...

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Аз останах с впечатление че ще е в пункт за ГТП, тогава ще може и само с WiFi
P11 го гледам, че е със снапдрагон
Цитирай
#7

(2022-11-21, 20:21:09)solo5 написа:  Аз останах с впечатление че ще е в пункт за ГТП, тогава ще може и само с WiFi
P11 го гледам, че е със снапдрагон

Не, ще ми трябва и сим карта до колкото съм наясно с нещата
Цитирай
#8

Lenovo p11 има версия със сим карта, но е 569 лв.
https://ardes.bg/product/lenovo-tab-p11-...9bg-206159
https://plesio.bg/tableti-c-69981200/len...59151.html

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#9

(2022-11-21, 20:48:45)vdynwa27 написа:  Не, ще ми трябва и сим карта до колкото съм наясно с нещата
Нарочно си го взех без сим карта, а само с wi-fi, защото идеята да ползвам 11-инчов таблет като телефон не ми допада особено откъм практическата страна на начинанието. Но пък зависи от предназначението.
Цитирай
#10

Защо като телефон? Може да е сим карта само с интернет. А доколкото разбирам, човекът ще го ползва в движение с таксито, където няма как да има wi-fi.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#11

(2022-11-22, 16:23:19)Lupita написа:  Защо като телефон? Може да е сим карта само с интернет. А доколкото разбирам, човекът ще го ползва в движение с таксито, където няма как да има wi-fi.

Абсолютно!
Цитирай
#12

(2022-11-22, 16:23:19)Lupita написа:  ... Може да е сим карта само с интернет. А доколкото разбирам, човекът ще го ползва в движение с таксито, където няма как да има wi-fi.

Защо да няма как - ако колата има рутер (не са малко модели, самият аз ползвах тази опция 5 години), който да "приюти" сим-картата, ползването на wi-fi е супер удобно, защото поема до 5 устройства едновременно, с възможност и за повече.

От друга страна, 11-инчов таблет може би:
- ще се укрепи сравнително трудно поради теглото си
- ще пречи в някаква степен на видимостта в зависимост от мястото на поставяне, да не говорим, че едновременното шофиране и ровене в таблета е меко казано много опасно
Цитирай
#13

(2022-11-22, 18:13:43)L1892 написа:  Защо да няма как - ако колата има рутер (не са малко модели, самият аз ползвах тази опция 5 години), който да "приюти" сим-картата, ползването на wi-fi е супер удобно, защото поема до 5 устройства едновременно, с възможност и за повече.

От друга страна, 11-инчов таблет може би:
- ще се укрепи сравнително трудно поради теглото си
- ще пречи в някаква степен на видимостта в зависимост от мястото на поставяне, да не говорим, че едновременното шофиране и ровене в таблета е меко казано много опасно

Момчета , които карат също ми казаха, че 11 инча е прекалено много. Така че този модел за сега отпада.  За тези по " скормни "  Самаунг таб а7 лайт и т.н какво ще кажете?
Цитирай
#14

За целите на начинанието, този 9.7" таблет на Вейхуй не би ли трябвало да свърши работа?
Цитирай
#15

(2022-11-22, 22:42:07)imthedevil написа:  За целите на начинанието, този 9.7" таблет на Вейхуй не би ли трябвало да свърши работа?

Благодаря!
Цитирай
#16

(2022-11-22, 22:42:07)imthedevil написа:  За целите на начинанието, този 9.7" таблет ...
Да, ако no Google Play Services е без значение.
Цитирай
#17

(2022-11-23, 08:02:58)L1892 написа:  Да, ако no Google Play Services е без значение.

За това не бях се сетил.. 
Чакам още предложения и до края на седмицата да взимам някакъв. Благодаря на включилите се
Цитирай
#18

Другото, за което се сещам е Teclast (10.1").
Цитирай
#19

Ако не са ти много 10-11инча за такси може да погледнеш и Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 ,T225 4GB 64Rom

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)