Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12T Pro vs Realme GT2 Pro
#1

Привет,

Насочил съм се към един от двата модела. Готов съм и за други предложения, долу горе в този бюджет, като бих рискувал и с някакъв по-добър модел втора ръка. Основно държа на добра камера, дисплей и батерия.

Поздрави,

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Моите предпочитания са за Realme GT2Pro,по-добра батерия,дисплей(прав)камера на светло,на тъмно отстъпва,по-гладка работа.

Huawei P30
Цитирай
#3

Привет, 

Благодаря. Само че тук сравнението е с 12 Про (който не харесвам въобще), а аз съм се насочил към 12Т про. Дали в някоя от веригите се предлага реалме-то, да го тествам на живо? Бях се зарибил доста за 12Т про-то, но го видях на живо и някак си не ме убеди, че е моят телефон. Мисля си, че Реалме-то ще ми хареса повече, ако го разцъкам.

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай
#4

(2022-11-22, 22:48:23)Enzo написа:  Дали в някоя от веригите се предлага реалме-то, да го тествам на живо?
Гледам, в Рибаком го има (мисля, че съм го виждал в магазините им) и в Технополис - поне онлайн (би трябвало - и офлайн да го имат).
Цитирай
#5

Тази година 12т серията на шаоми не виждам да впечатлява с нещо.

В случая бих взел realme gt2 pro. Вярно в realme UI липсват някои фийчъри от miui, но все пак е за предпочитане.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)