Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да увелича субтитри с UMS към TOX1 андроид плеър
#1

Здравейте ,имам тема тук с Вас за андроид бокс и UMS за ,който ми помогнахте за субтитри.Имам едно питане сега.От програмата UMS като задам по-голяма стойност на размера на субтитрите , като ги пусна през TOX1 android не се променя размера им.Субтитри има но са малки не мога да ги увелича , преди ставаше.Всичко е изравнено в една папка са.Дали някоя отметка не е сложена или махната не знам в UMS или в TOX е.Гледах настройките на андроид плеъра и не мога да я открия или е в UMS ,но два пъти го преинсталирах.Един път го направи тоя номер и го оправих ама сега не мога.Имам свален VLC плеър за андроид на телефона си и от там не мога да увелича субтитрите.
Цитирай
Аксесоари
#2

За VLC в settings горе-subtitles-subtitles size, от там ги овеличаваш. За другото не знам.

Huawei P30
Цитирай
#3

Да увеличени са на максимума в телефона,но при гледането на филма не се увеличават.За UMS също знам как да ги увелича правил съм го и преди но сега като мине филма през TOX1 медиен плеър с андроид бокс не се увеличават има някаква настройка някъде в бокса ама не знам къде е.
Цитирай
#4

Виж тука https://www.universalmediaserver.com/for...php?t=5936
Гледам има някаква отметка font,size...
Иначе този UMS сега го виждам за пръв път Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • pancho1960
Цитирай
#5

Да получи се.Много Ви благодаря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pancho1960 за това мнение:
  • bl0odline
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)