Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си S10
#1

Здравейте колеги. Познат ми предлага чисто нов S10 ама буквално чисто нов за 400лв. Според вас заслужава ли си тези пари като се има предвив че е на 3 години модел..  Има ли нещо по добро което може да се вземи за тези пари как мислите ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Моделът е флагман на близо четири години...
Въпросът е ,че вероятно е без гаранция...И какво ще е състоянието на батерията....
Колегите с Samsung, понякога недоволстват ,че не държи достатъчно....


Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай
#3

Уникат е,взимай .
Цитирай
#4

Аз все още си ползвам + версията, работи идеално, нямам никакви забележки и се надявам да държи още, че много си го обичам.
Това е последен флагман с жак за слушалки и слот за карта памет, ако те бърка това.. Другото е, че вече няма да получава големи ъпдейти, остава на Андроид 12 и OneUI 4.1, ако те бърка и това.. Иначе ще получава ъпдейти с поправки главно по защитата, вече през 3-4 месеца, мисля че още година. Та, за 400лв сякаш никой средняк не си струва колкота една S10-ка. Телефонът е супер и има не малко мнения от потребители по целия свят, които го считат за един от най-добрите от S-серията..
При нормалната S10 и аз съм срещал доста оплаквания от батерията, в същото време имам приятели с такъв и те са си доволни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • Ivo. Petkov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)