Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Закриване на изтекъл (безсрочен) договор към Йетел
#1

Здравейте, имам следния казус договора ми към оператора изтече на 06.12.22. След обаждане към 123 и проведен разговор че, искам договора ми да бъде прекратен , получих отговор ,че мога да го прекратя само като посетя офис. Физически няма как да се получи намирам се в чужбина. Има ли начин писмено или да звъня пак на оператор и да го прекратя? Или ще трябва пак да си плащам като поп за услуга която не ползвам .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Без да идете в офис няма да го прекратят , ще плащате докато не отидете.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#3

Пращате им на официалния имейл сканирано заявление с подпис от вас, че прекратявате договора и не се занимавате повече.


Цитирай
#4

(2022-12-09, 17:31:49)eleena написа:  Пращате им на официалния имейл сканирано заявление с подпис от вас, че прекратявате договора и не се занимавате повече.

Фантастика е че ще го приемат , ще си плаща до последно докато не отите там лично.Дори трябва да се подаде едномесечно предизвестие.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#5

(2022-12-09, 15:01:36)naix написа:  Физически няма как да се получи намирам се в чужбина. Има ли начин писмено или да звъня пак на оператор и да го прекратя? Или ще трябва пак да си плащам като поп за услуга която не ползвам .

Имам личен опит, който ще споделя: Отидох в най-близкото Българско консулство, там извадих "Генерално пълномощно"  на баща си, (около 60 лева в български пари ми излезе) да ме представлява навсякъде пред всички органи на територията на България. Пратих му пълномощното с DHL.
В моя случай не се касае за мобилен оператор, а за започване на съдебно дело срещу българска финансова институция. Делото спечелих, върнаха ми незаконно надвзетите пари без да си идвам до България, дистанционно, с помощта на баща ми.

Samsung Galaxy S9+ ;  Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
 







Цитирай
#6

Явно ще се плаща имам познат който работи в а1 , след кратък разговор с него варианта е само с пълномощно или лично в офис . Ще трябва да си плащам до август месец като попSmile . С посолство не ми се занимава това отпада . Благодаря на всички включили се в дискусията . Петък вечер е забавлявайте за алкохола си знаете консумирайте го “отговорно” . Лека вечер и приятен уикенд .


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на naix за това мнение:
  • eleena, Ivan_Bonev, Nik_1
Цитирай
#7

Написваш молба че желаеш мобилните ти услуги да бъдат прекратени... подписваш я електронно с eurotrust и им я изпращаш. Има тежестта на нотариална заверка.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Превари ме, но точно щях да предложа електронен подпис.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)