Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ThinkPhone – първия смартфон на Lenovo
#1

[Изображение: Rhink-pic-32ratio-900x600-900x600-38798.jpg]

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо не е коректно заглавието, не е първият от Леново, тези смартфони са преди него...
https://m.gsmarena.com/lenovo-phones-73.php
Предполагам че се има предвид първият с марката Thinkphone

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай
#3

Очаква се ThinkPhone да получи Snapdragon 8 Plus Gen 1, Android 13 и 68-ватово зареждане. Предвижда се снимката от устройството да може да се излъчва на компютър (лаптоп ThinkPad) или да се използва като уеб камера. Потребителите също така ще могат да получават входящи повиквания към телефона на компютъра и да контролират медийния плейър, работещ на ThinkPhone от PC.
[Изображение: Fl-BUvs-WXk-AEOJVd-large.png]
[Изображение: Fl-BVOd-AWAAMi-Vfg-large.jpg]
Източник

 
Цитирай
#4

В рамките на изложението CES бе представен Lenovo ThinkPhone by Motorola, който предлага висока производителност, повишена здравина и лесна интеграция с устройствата ThinkPad. Този модел излиза по случай 30-годишнината на бранда ThinkPad и се рекламира като "най-добрият спътник" на тези лаптопи.

 
Цитирай
#5

Като собственик на няколко поредни мотороли през последните поне 5 години
явно съм бил абониран за техен бюлетин.
Днес получих e-mail със заглавие: Има ли нужда компютърът ви от приятел?
Цитат:Още иновации от новаторите.
Безпроблемна свързаност с компютър
Насладете се на повишената продуктивност с
ThinkPhone от Motorola

Линк към ThinkPhone by Motorola

[Изображение: thinkphone-pdp-redkey-d-gbyykkjn.png]
[Изображение: 156848-1200-auto?width=1200&height=auto&aspect=true]
Цитирай
#6

Още малко инфо цък

Smile
Цитирай
#7

Интересно да се види каква ще е цената на старта на продажбите му.

 
Цитирай
#8

Определено ми грабна вниманието. И без това исках да избягам от macOS с един Thinkpad, нищо чудно да заменя и айфона с този.
Изглежда ми, че е по тясно свързан към бизнес потребителите и е възможно да се окаже нова линия тип Blackberry.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#9

(2023-01-05, 21:32:06)NoMaD написа:  Интересно да се види каква ще е цената на старта на продажбите му.

Гледам, че за Индия са му нашляпали една цена от около 1200 лв. Та тук няма да се изненадам да е към 1800 (със "скромната" надценка, която слагат обичайно нашите търговци).
Цитирай
#10

Много яко!
Първият ми лаптоп беше Thinkpad W серията, сега пак ползвам такъв.
И с това червеното на черен фон е супер.
Цитирай
#11

Motorola ThinkPhone

158.8 x 74.4 x 8.3 mm
Като размери е от джобните смартове
Със сигурност ще има голям интерес към телефона
В антуту е с близо милион...
Цитирай
#12

ThinkPhone е уникална комбинация от водещите мобилни иновации на Motorola и дългогодишното призвание на Lenovo в обслужването на бизнеса. Той предлага на потребителите си решения за сигурност. Това устройство пристига с мощен набор от първокласни спецификации, съчетани с уникален дизайн, и се интегрира перфектно с ThinkPad. С модела потребителите ще разполагат с пълен набор от функции за сигурност и поддръжка, които осигуряват безпроблемна защита и пълно управление, подкрепени от ThinkShield.

Прочети още

 
Цитирай
#13

Motorola ThinkPhone - Ревю.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#14

Като знам политиката на актуализация, която имат от тази компанията, то по-далеч от техните продукти.

Send from SM-S918B
Цитирай
#15

Камерата е потресаващо зле в това ревю. Колкото и да е бизнес ориентиран - това е фактор. Дано е от ранният фърмуер и да я пооправят, телефонът ще е интересен за определен кръг хора.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#16

Не мисля, че съм гледал ревю на телефон с толкова лоши снимки и видео, та се чудя дали проблемът не е в самия клип.

П.П. Що се отнася до серията лаптопи ThinkPad, подготвяни за интегриране с новия телефон - в момента пиша от такъв (E15 с I5-10210U и 8 ГБ рам) и без угризения мога да споделя, че това е най-калпавият лаптоп, който ми е попадал в последните 15-тина години.
Цитирай
#17

ThinkPhone Unboxing.

 
Цитирай
#18

ThinkPhone - Ревю

 
Цитирай
#19

ThinkPhone вече може да стриймва пълна версия на Windows при включване на монитор. Новата добавка надгражда над досегашните възможности за десктоп интерфейс при свързване с външен дисплей.

 
Цитирай
#20

Цената на модела към настоящия момент при онлайн търговците варира между 1899 и 1999 лв.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)