Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei nova 9 или Motorola G72?
#1

Телефона е за възрастен човек който досега ползваше huawei p9 lite mini но се налага да купим нещо ново и надеждно с бюджет до около 550лв. В полиса се включваме и за двата модела но се чудя кой ще е по добър в дългосрочен план. Други марки и модели освен и Хонор не ме вълнуват. Тръгнах да купувам Хонор Х7 но се оказа че са останали само мостри и се наложи да търся друг вариянт. Ще ми е от голяма помощ хората с наблюдения над тези модели да споделят какво мислят.

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
Аксесоари
#2

Да знаеш че Huawei nova 9 НЕ подържана услуги на Google,няма Google play а App Galery на Huawei,така че по-добре вземи Motorola G72.

Huawei P30
Цитирай
#3

Много странно изказване - особено това  „останали само мостри“!!!

Колко е възрастен ... този човек? За 70+ бих предпочел „телефон с копчета“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Дали е за телефон с копчета или не мисля че на 39г мога да преценя а за мострите…не вярвам някой да иска да купи мострен телефон за подарък на близък човек. Въпросът е друг. За липсата на гугълските неща съм запознат но не виждам драма в това, по-важно ми е телефона да работи нормално

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
#5

Щом липсата на гугъл не е проблем,тогава вземай хуавея,аз също съм много доволен от марката.Поне ще знаеш че ще работи без проблеми.

Huawei P30
Цитирай
#6

Взех хавайката!Телефона е страхотен,дано да работи нормално дълго време. Весели празници

Живей така че да те е срам да разказваш но да ти е приятно да си спомняш...
Samsung S7 G930F
Цитирай
#7

Със здраве да се ползва!

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • zevsa
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)