Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на часовник/гривна за известия
#1

Здравейте андроидковци. Бих искал да помоля за съвет в избора на часовник/гривна - разнообразето е доста голямо и не ми е възможно да прочета/проуча всички опции. Търси се нещо (часовник, гривна няма значение) което да нося когато работя в градината или ремонтирам по къщи нещо (т.е. евтино и/или здраво) и когато съм на плажа и във водата (водоустоичиво) за да следя кога ме търсят по телефона и когато получавам някакви съобщения (имейл, вайбър). Не ми трябва да чета какво ми пишат, просто да знам че съм получил нещо и да отда да си го прочета. Същото и повикванията - телефона ще е около мен , така че няма да се говори от устройството. Фитнес функции не търся. Ново или втора употреба нямам претенции. Бюджет - колкото по-малко( надявам се нещо в рамките на 50 лв ако може да излезе) по-добре, ще се ползва инцидентно (събота и неделя и през отпусските) така че нямам някакви претенции - работно добиче търся, че да не го жаля. Батерията е добре да може да изкара поне два-три дена.
Цитирай
Аксесоари
#2

Mi band от старите модели ще ти свърши работа и влиза в бюджета.Даже и ми банд 7 може да се намери в алито за под 50лв.
Цитирай
#3

(2022-12-22, 15:46:41)user32 написа:  Mi band  от старите модели ще ти свърши работа и влиза в бюджета.Даже и ми банд 7 може да се намери в алито за под 50лв.

В Алито наистина има mi Band 7 за по 25 долара, но незнам как да разбера дали не е реплика, че други търговци я продават по 40-50 долара.
Цитирай
#4

@rossenboy,
пишеш, че ще го ползваш докато бачкаш в градината на къщата или на плажа. Най-вероятно знаеш, но да напомня, че Bluetooth свързаността е около 10м.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#5

Той плана е телефона да е около мен, но да не го поглеждам през пет минути има ли нещо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rossenboy за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#6

Взех Mi band 5 с остатъчна гаранция за 35 пари, мисля че е оптималният вариант.
Цитирай
#7

За мен това е най-добрия смарт часовник - Garmin fenix 6X Pro.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)