Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чекмедже с приложения
#1

Здравейте,от скоро съм собственик на въпросния телефон и се извинявам ако въпроса ми е глупав,но как се прави така че всички приложения да са ми на екрана,а не в чекмедже.досега бях с ми 9 и нямах такъв проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Settings - Home Screen -  Home Screen - и избираш  класик или App drawer.
Става и ако задържиш на дисплея Settings - More - Home Screen.
На бг нз как е но следвай идеята Wink
Цитирай
#3

    всичко разцъках.е няма Smile
(2022-12-31, 21:08:16)bl0odline написа:  Settings - Home Screen -  Home Screen - и избираш  класик или App drawer.
Става и ако задържиш на дисплея Settings - More - Home Screen.
На бг нз как е но следвай идеята Wink
Цитирай
#4

Вярно. Моя грашка, извиниявай. Явно Poco Launcher-a няма тази опция. С друг Launcher би трябвало да стане, но нз дали си струва Wink Успех
[-] 1 потребител изказва благодарност на bl0odline за това мнение:
  • zastava
Цитирай
#5

Да. Поко го няма, но това не пречи да избереш при всяка инсталация да ги добавя автоматично на екрана, да изкараш останалите и да не отваряш чекмеджето
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • zastava
Цитирай
#6

Просто изтрий чекмеджетата

Аз да попитам, могат ли да се направят по приятни чекмеджета, тип прозорчета на една един екран/страница?! Търся по приятно и олеснено оформление на менюто.
Цитирай
#7

Не съм сигурен, че разбирам какво искаш
Цитирай
#8

Сигурно говори за уиджитите..па може и да бъркам..
Цитирай
#9

(2023-03-25, 07:54:14)suffer написа:  Не съм сигурен, че разбирам какво искаш

(2023-03-25, 09:01:30)didkobanditko написа:  Сигурно говори за уиджитите..па може и да бъркам..


Да представляват нещо подобно и пак така да са на една страница като на снимката. А ако са много примерно да се плъзгат надолу-нагоре, докато се стигне до потребното. Ако имате други идеи за по удобно меню моля да споделите!🙂


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)