Анкета: Имали ли сте телефон на HTC? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, даже имах няколко модела и бях доволен
22.22%
10
22.22%
Да, имал съм един модел и ми допадаше
28.89%
13
28.89%
Да, но не останах очарован
4.44%
2
4.44%
Не, мислил съм да си купувам, но така и не го направих
17.78%
8
17.78%
Не, защото просто не ми допадаха
13.33%
6
13.33%
Не, защото другите марки предлагаха по-добри алтернативи
13.33%
6
13.33%
Друго
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имали ли сте телефон на HTC?
#1

[Изображение: Htc-new-logo-svg.png]

Имали ли сте телефон на HTC?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Само един - Wildfire. Спомням си, че беше 3.5" 320x480 и пикселите можеше да му ги броиш свободно , камерата мажеше и изобщо...

Батерията обаче държеше като за световно а Sense нямаше равно. Още тогава имах facebook и да си виждам известията в widget беше нещо уникално. Подобно нещо имаше само Sony Ericsson с Timescape интерфейса на X10 и Arc впоследствие. Sense беше пример за това как трябва да изглежда един touch интерфейс (освен този на ябълките) за времето си, а HD2 да не коментираме, живата легенда...

За мен легендите при мултимедийните зверове са HTC HD2, Nokia N95 и Sony Ericsson K800 със ксеноновата светкавица. Легенди.
Цитирай
#3

До скоро имах u12+. Като фен на марката и ползвал всичките им флагмани от Wildfire насам,мога единственно да съжалявам за затриването на фирмата. След htc доста се чудих какъв андроид да взема и нищо не си харесах. Сега съм с Пиксел на Гугъл,но по скоро е компромис. Честита Нова Година на всички.
Цитирай
#4

Desire 500, One M9 и U Ultra. Бях фен на марката и съжалявам, че не успяха да издържат с конкуренцията на китайските телефони.


Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk
Цитирай
#5

HTC Windows Phone 8X - 2 броя - син за мен и червен за жена ми. Прекрасни телефони с чудесна за времето си ОС с малко (сравнително) като брой приложения, но всички работещи без забележка!
Това вероятно е телефонът, за който най-много съжалявам.
Цитирай
#6

Да имал съм HTC Touch HD с уиндоус беше и писалка.Баси якия телефон и якото време беше.От телефона какво се позваше браузър,скайп и мейл клиент.И най-якото уитджета с часовника и времето хахаха
Цитирай
#7

Да, HTC 10 много ми харесваше,даже не ми се разделяше с него.Като цяло бях доволен от него.

Huawei P30
Цитирай
#8

Desire C, даже още работи.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#9

Htc desire, с оптичния тракбол и htc one. Отлични телефони за времето си. И никакъв лаг, дори и desire! Много жалко, че затънаха. После хуавей започнаха да правят добри телефони, но ги отрязаха. Сега вече не знам какво да си купя. Всичките са с някакви явни проблеми, но здрав маркетинг.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#10

Хахахахах , Desire 500 - прекрасен телефон , с хубави вградени приложения, които сега не намирам.Продадох го миналата година - батерията изкарваше 1+ден.
Цитирай
#11

преди години HTC HD7 със winmobile 6.5
Цитирай
#12

Аз май съм бил най-големия им фен, или просто годинките ми са в повече Smile
O2 XDA IIs (HTC Blue Angel), Orange SPV M2000 (HTC Blue Angel), Vodafone v1620 (HTC Blue Angel Refresh) - от тези през мен минаха 20-тина броя, HTC Wizard, HTC Touch HD, HTC Sensation, HTC One X, HTC Hero, HTC HD2, HTC 7 Mozart, T-Mobile G1 (HTC Dream 100), за жената бях взел HTC Diamond

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#13

Дааа, HTC One M8, супер си беше!
Цитирай
#14

Докато се наканя и те фалираха.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#15

HTC One M8, One M9, и U11, като последния още е при мен за резерва. Всъщност, като се замисля, почти не съм имал проблем с никой от тях и като цяло потребителското изживяване беше на много високо ниво.
Цитирай
#16

Никога не съм имал. Помня, че по онова време интерфейса им много допадаше на хората, за разлика от TouchWiz на Samsung, защото работеше много добре. На мен ми беше малко странен, но после му свикнах.
[Изображение: gsmarena-001.jpg]
[Изображение: res-4bc15b461ad5b5bfc33b8d0013283c28.jpg]
А HTC One M9 и LG G4 точно в тези цветове ми бяха любими.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#17

Да, HTC Tattoo. Много исках Legend, но не стигнаха Финанси тогава. Не съжалявам, беше си с Android 1.6, на който дори Bluetooth не работеше. Но именно така се роди любовта ми към тази операционна система. Спомням си, че като го root-вах тогава беше нещо сложно, двадесетина стъпки да се направят, не е като сега next, next с някоя програма или с magisk. Всъщност след време имах и  HTC HD2, но той си е по принцип с Windows Mobile и затова гласувах веднъж. Още си ги пазя и двата телефона и двата работят.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)